Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a nő vajon anorexiás...

Ez a nő vajon anorexiás szerintetek?

Figyelt kérdés
[url= [link]

2023. okt. 9. 08:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, anorexiás
Nem, csak karcsú
Nem tudom
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kép nem található.
2023. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia még mindig nem súly függvénye, én 56 kilósan már az voltam.


Plusz aki kórosan sovány SEM anorexiás, lehet ezer oka, amiért lefogyott pl, súlyos betegség.

2023. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Anyue
2023. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valószínűleg az, igen. Ha előtte nem volt ennyire vékony és nincs testi egészségügyi problémája, akkor elég nagy eséllyel. De az is elképzelhető, hogy ilyen alkat és mindig ilyen volt. Viszont abban az esetben is túl vékony, már nem egészséges mértékben. Ilyenkor nem hiszem, hogy sok ellenálló képessége lenne. Egy kisebb betegség eldöntheti. Valami kis tartalék mindenkinek kell. Saccra legalább 5 kilót magára kéne szednie
2023. okt. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal vitatkozom, hogy nem súly függvénye. Ha valakinek torz a testképe, de még normál a súlya, az csak testkép zavar. (Lehet belőle anorexia, de nem biztos. Meg fordítva is.)
2023. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!