Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellix szedése közben...

Brintellix szedése közben volt nálatok mellékhatás?

Figyelt kérdés

Szédülésre szedek Brintellixet. Ismeretlen eredetű, 2 hónapja tartó szédülésről van szó, amit most mentális oldalról próbálnak kezelni. Nemrég kezdtem szedni, 2-3 hét után kell javulnia a helyzetnek az orvos szerint.


Lehet alkoholt inni a Brintellixre kisebb mennyiségben? Nálatok is okozott hányingert a gyógyszer? Mennyi idő után hatott nektek?



2023. okt. 13. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
A hányinger kb a leggyakoribb mellékhatás brintellix esetén.
2023. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmondtam az orvosomnak a problémát, mire Dulsevia nevű gyógyszer írt fel. Még nem vettem be, de látom a tájékoztatón, hogy annak is a leggyakoribb mellékhatása a hányinger..
2023. okt. 16. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Semelyik masik antidepresszans nem okoz akkora gyakorisaggl hanyingert mint a brintellix. Amit te kaptál az egy SNRI, atmebetileg okozhat hanyingert, nehany napig, de nem olyan mértékben mint a brintellix.
2023. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!