Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » HHC gumicukor óta nem vagyok...

23Shinra kérdése:

HHC gumicukor óta nem vagyok önmagam, 2 hete azt érzem mintha belennék tépve, volt már valamelyikötöknek ilyen ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Ki próbáltam a HHC gumi cukrot, aminek olyan hatása van mint a fűnek, mert már az öngyilkosságon gondolkodtam, pszichologússal való társalgás nem segített. ( Nagy vonalakban annyit kell róla tudni, hogy szorongás oldó, és jó elvileg a depresszióra )


10 db-t kaptam 25mg-dózisban, 4-et vettem be az az első nap, később rájöttem hogy csak 3-mat szabadott volna.



( Tudom nem kellett volna bevennem 4-et )


De azóta olyan mintha nem lennék önmagam, tök furán érzékelem a valóságot, és önmagat is, mintha még mindig belennék tépve tőle. Nagyon rossz és félek.. Nem tudom hogy mit lehetne ezzel tenni, volt már valakinek hasonló problémája?


( Ja és ez van már 2 hete ! )


Lehet valamit tönkre tett volna bennem ez a szer ?


( Kérlek a "így jártál " meg "Minek kell használni " ilyeneket mellőzétek, pontosan tudom hogy elbasztam. )


Köszönöm


2023. okt. 14. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, napi 1-2 darabot szabad csak. Bár én nem próbáltam, én a füves cigitől is szarul voltam, olyan furcsa szorító szorongató érzésem volt hetekig, alig vártam, hogy elmúljon. Mindenkire másképp hat és ez egyénenként nagyon változó.

Nyugi, nem fogsz így maradni. Ne parázz rá, hátha akkor hamarabb elmúlik.

2023. okt. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hhc-t hanyagold

Istentudja milyen kèmia xarbol van…legàlis dizàjner szer…

Inkàbb rendes fû ès igen szorongàst pànikot tud elôidèzni

Akàr “veteràn”fogyasztòknàl is

Jòbaràtom 3ève nemfüstöl pànikrohamot kap tôle a rendes oldschool ganjàtol..,VISZONT a cbd az több hasznos dolog mellett erre is kivàlò dolog

Depressziò

Szorongàs

Szintèn hatàsos ès inkàbb valami olaj/tabletta/kapszula formàban

Nem àlsz be tôle

Ha valami nagyobb %os ès sokat fogyasztasz max kicsit àlmosabbleszel…de az màr a “tùladagolòs” fàzisban..ha sokat egyszerr viszel be

A veteràn smokerek kinèl kislakul a pànikos dolog a szívàstol keverik cbd vel ès hatàsos a pànik ellen

Te viszont ha nemakarsz lazulni tèpni (amit ùgyèrtettem higy nem) akkor MINDENKÈPP A CBD-t hasznàld

Legàlis (nem is lesz tiltott mint a hhc h4cbd stb) ès rohadtul az egèszsèg javàra szolgàl a te gondjaidra meg 100%hogy hasznàl

Kezd el 2hèt utàn garant hogy èszreveszed a hatàsát

De szedjed

Hasznàld

Ès nesajnàld a pènzt rà

Vegyèl egy dobozzal szedd be vègig

Ès megtapasztalod

Tiszta maradasz tôle (nem leszel bòdult/betèpve)

Ès hatàsos

2023. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a szer dolgozik benned hanem felszínre hozta a szorongást, ami deperszonalicációként jelenik meg.
2023. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azis igaz,minden psychoaktiv dolog valamilyen szinten valamit felerôsít

De az akkoris mèreg (hhc)

Talàn!!!pàr àrnyalattal jobb mint a herbàl moslèk..

A cbd viszont tènyleg àrtalmatlan semmi nemkívànt hatàsa nincs ès az egèszsègre/szervezetre viszont nagyonjó hatàssal van

2023. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


3.-nak eléggé reálisnak tünik a válasza, utána néztem és tényleg van ebben valami.. Viszont az lesz a kérdésem hogy ezzel lehet valamit kezdeni ? Ha igen akkor mit ? Vagy mennyi idő h ez az érzés elmúljon ?

2023. okt. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!