Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ragaszkodom a munkahely...

Nagyon ragaszkodom a munkahelyemen, mit tegyek? Félek.

Figyelt kérdés
Takarítóként dolgozom, megváltozott munkaképességűként pszichés betegséggel. Mivel megvolt a bizalom, és meg vannak velem elégedve ezért felemelték az óraszámomat 8 órára, ami a gyakorlatban 6-6 és fél óra között van, ezért kapok nettó 211 ezret. Illetve mellé a rokkant nyugdíj. Ez az egy munkahely, ahol megállom a helyem öt éve, normál munkahelyekről régebben pár nap után mindenhonnan elküldtek. Ezért féltem a jelenlegit, mert ilyen jó bért máshol nem kapok, 4 órában kapnak ilyen munkahelyeken az emberek kb 70-80 ezret. És itt nem kell megszakadni, szép kényelmesen dolgozom. Pont azért féltem a munkahelyem, mert szeretem. Nem csak a pénz miatt, hanem mert jól is érzem magam ott. Ha ezt elveszteném, nagyon nagy trauma lenne, és pszichésen nem birnám ki. A rokkant nyugdíj nem elég, albérletben lakom, engem kitesznek ha nem tudok fizetni. Nagyon félek, mit csináljak?
2023. okt. 14. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Korábban is javasoltam már, hogy keresd fel a kezelőorvosod, hogy megfelelően be legyen állítva a gyógyszered. Mert nem okés ettől rettegni folyamatosan, felőröl.
2023. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De ha ott dolgozol már 5 éve és elégedettek veled, mitől félsz? Dolgozz ezután is ugyanolyan jól, mint eddig és nem lesz okuk elküldeni.
2023. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!