Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire normális ha a...

Az mennyire normális ha a munkahelyem elvesztése eszembe jut, az öngyilkosságra gondolok?

Figyelt kérdés
Semmi segitségem nincs aki átmenetileg segítene engem, le vagyok százalékolva és korlátozottak a lehetőségeim. Én senkinek nem akarok kiszolgáltatva lenni.
2023. szept. 29. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
semennyire
2023. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy az első írta, semennyire nem normàlis dolog. Vannak célszervek, akik ilyenkor segítenek munkahelyben, stb
2023. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen de mi lesz addig az albérlettel számlákkal hitelkártya stb
2023. szept. 29. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Vedd fel valamelyik szervvel a kapcsolatot, mond el nekik a problémádat, végzettséged, stb. Elég jól szervezettek, biztos vagyok benne, hogy átmenetileg is tudnak valamilyen munkát biztosítani. De ott van még a munkanélküli segély is, illetve a munkaerőközvetítő irodák, gyári munkák, lottózók… utóbbiban kimondottan van karitatív részleg. Ezt csak azért mondtam, mert nem tudom, hogy miert vagy leszázalékolva.Az öngyilkosság meg egy nagyon rossz menekülő útvonal.
2023. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Eddig még csak a frontint kapkdtad tizesével, most meg már öngyilkos is akarsz lenni? Szépen kérlek, ne fárassz már minket itt minden nap, hanem vonulj be végre abba a befekvős kórházba!
2023. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!