Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a különbség a közepes és a...

Mi a különbség a közepes és a súlyos depressziós epizód között?

Figyelt kérdés
Hogyan állapítják meg a pszichiáterek, hogy melyik?

2023. okt. 15. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos,hogy a megállapításban ezeket a szempontokat veszik figyelembe,de a saját tapasztalatom,hogy én középsúlyos depressziónál még el tudom végezni azokat a feladataimat amiket nagyon muszály,de csak azokat csinálom meg,vannak öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim,de még nem tenném meg,csak a gondolat fészkeli be magát a fejembe.Mikor súlyos depressziós voltam,az nagyon kegyetlen volt.Olyankor annyira rosszul vagyok lelkileg,hogy testileg is fáj még levegőt venni is,semmi célom azon kívül,hogy büntudat nélkül tudjak öngyilkos lenni,már nem csak gondolat az öngyilkosság,pontos tervem van,eszközeim stb.A nap minden percében szenvedek,nem érdekel senki és semmi, hiába mondanak emberek segítő ötleteket mondatokat nem jut be az agyamba,csak a halál gondolata tölti ki az agyamat.
2023. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovacs magdolna2 ***** válasza:
31%
Pszichiátria? Az egy baromság, szubjektív szrsag , elmebetegek rabeszelik depis emberekre kémiai vegyszereket hogy utána kapjanak jutalékot. A Pszichiátria gyogyszerfelirasos osztály, legális drogot kapsz 2000 mellekhatassal , láttál már papírt, mellekhatasok között van a depresszió és ongyilkossagra való hajlam...messze kerülni kell oket
2023. okt. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

A diagnosztikai kritériumok alapján adnak diagnózist. Egy súlyos depressziósnak nagyon be van szűkülve a tudata, míg középsúlyos esetén azért lehet vele másról is beszélni. De bízd az orvosra.


A 2-es meg hülyeségeket ír. Nem kapnak jutalékot.. Ha nem kaptam volna gyógyszert, már rég nem élnék.

2023. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Kérdések alapján.gondolom
2023. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!