Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a különbség az enyhe,...

Mi a különbség az enyhe, közepes és súlyos depressziós ember közt?

Figyelt kérdés
Azt tudom, h éles határvonal nincs ezek között, de úgy nagyjából le tudná nekem valaki írni? Köszönöm
2009. aug. 14. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én voltam már súlyos depressziós, de erre a kérdésre mégsem tudnék konkrétan válaszolni. Vannak a neten depresszió-tesztek és leírások, abból kiderül. Keresd úgy, hogy depresszió skála vagy teszt, többet is fogsz találni.
2009. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

igaza van az előttem hozzászólónak. én olyan inkább a súlya miatt tennék különbséget. én már átéltem mind a hármat.

leírom:

az enyhe és közepes depis állapot pár perces, vagy pár órás szokott lenni. hamar ki lehet mászni belőle.

a súlyos depi pedig már nagyon tartós. állandósulni látszódik. ebből nehéz kimászni.

De ne feledd mindig ott a kiút, soha sem szabad feladni. Van remény az örömökre is. Sőt vannak apró örömök. Vegyük csak észre azokat! És megenyhülnek a tünetek.

Ha nagyon benne vagy és tartóüsan, kórosan. Ajánlom, hogy menj el pszichológushoz. A gyógyszer nálam bevált. Azóta legtöbbször enyhén és közepesen jöttek elő a tünetek. Súlyos tünet előfordult, de csak pár perces.

Együttérzek Veled! És fel a fejjel!

2009. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én jól benne voltam csak feküdtem az ágyon és vártam a megváltó véget.Sírtam ha vigasztaltak azért,sírtam ha nem tették,az olvasás tv.-zés rádióhallgatás idegesített,de a csend szintén.
2009. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket ajánlom.

Ha tudsz


[link]


[link]

ez egész jó anyag



pár fogalom ami esetleg nem egészen érthető a laikusoknak


[link]

[link]

[link]

[link]


Ha van valami ami még nem érthető akkor keressmeg nyugodtan

2009. aug. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Sőt van olyan csak még az illető sem tud róla évekig tartó enyhe.Én így jártam és addig-adig míg olyan mély depim nem lett, hogy beutaltak de meg gyógyultam kórház nélkül,kevés kedély javítóval ,inkább én akartam gyógyulni nagyon kiakartam mászni és sikerült.
2009. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovacs magdolna2 ***** válasza:
Menjél afrikaba nézd meg hogy nyomorultak mások aztan mindjart örülni fogsz hogy lyuk van a seggeden.
2023. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!