Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen munkát ajánlanátok...

Milyen munkát ajánlanátok sziringás/stressz/depresszó leküzdése érdekében?

Figyelt kérdés

Erős Szorongással küzdök már vagy fél éve, és nyugtatót is szedek erre, előtte is voltak szorongásaim csak nem ennyire erősen és már most megéleltem ezt az egész helyzetet amikor dolgoztam, vagy épp tanfolyamra jártam nem voltak ilyen gondjaim kiegyensulyozottab voltam mielőtt rosszat gondolnátok, azért nem dolgozok mert van egy jol menő vállalkozása az édesapámnak amibe néha besegitek és ezért pénzt ad nekem, csak hogy ez nem elég ahhoz hogy elfoglajam magam, és nagy valószinü hogy ezért szorongok mert tul sok időm van gondolkodni és nincs ami lefoglaljon meg aztán itthon is sok a balhé mostanában az apám és én köztem, tudom kicsit hülyén hangzik de milyen munkát ajánlanátok a szorongásaim és stressz helyzetem leküzdése érdekében? Egy hegesztő szakmám van de sajnos nem dolgozhatok benne egészségügyi problémák miatt.

Szépen megkérek mindenkit hogy segitőkész válszokat irjatok, így is a padlón vagyok


2023. okt. 15. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Jót tenne, ha a szabadban tudnál dolgozni és egymagad pl: parkolókártya ellenőr. Próbálj jelentkezni, ideális munkahely lenne számodra. Senki se noszogatna, - egymagad dolhoznál.
2023. okt. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!