Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megerőszakolt a kiszemeltem...

Megerőszakolt a kiszemeltem többi lent?

Figyelt kérdés
2 éve megerőszakolt a srác aki nekem bejött. Gondolhatjátok milyen lélekromboló. És most új kiszemeltem van de pánikrohamok gyötörnek ha a közelemben van. Együtt dolgozunk. Mit tudok tenni? Tudom hogy ő nem bánt mégis félek tőle miközben imádom is.
2023. okt. 15. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Olyat keress, aki mellett nem félsz. Jobb, ha egy unalmas papucs, mintha összetöri a szívedet meg a testedet is.
2023. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy úgy erőszakolt meg hogy előtte semmi jel nem volt. Ölelgetett, imádnivaló volt. De az első csók után bekattant.

Nem tudok bízni így.

2023. okt. 15. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem kioktatás, de fel kellett volna jelenteni azt a mocskos férget. A másik, hogy sajnos elég komoly trauma, mindenképp érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, és kitartást kívánok, remélem találsz egy olyan férfit, aki megbecsül.
2023. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok én szivni a bíróságon ahol nem hisznek nekem. Pszichológus nem tudott segiteni.
2023. okt. 15. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor kozeledik, kivonatosan meseld el, vagy csak azt a reszet, hogy szeretned, ha adna neked idot arra, hogy mutasd, meddig mehet. Elmondhatod, hogy valaki durvan bant veled, de nem akarod, hogy ez maradjon meg benned.
2023. okt. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!