Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék magamon változtatn...

Hogy tudnék magamon változtatni?Nagyon lusta vagyok,egész nap csak tespednek. Sokszor kitűzok napi célokat,aprosagokat,h megcsinalom,de a tizede nem jön össze, aztán marad a rossz érzés. Szorongó alkat vagyok,ha ez számít valamit.

Figyelt kérdés
Pszichológushoz is járok, de nem igazán érzem a javulást, hiába tudok több mindent már magamról és hogy hogyan kellene gondolkozni,csak alkalmazni nem tudom. De ez a folyamatos hallgatás,lustaság nagyon bosszant.
2023. okt. 18. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
A fejedben kell rendet tenned, a sport sokat segithet.Allj fel és csináld a dolgaidat,elég a lustaságból,azzal ártasz az egészségednek.
2023. okt. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem csinálsz semmit, mert élvezed a lustálkodást? Ha jól értem, nem. Inkább azt írod, a semmittevés a szorongás tünete. Az ok felől kell közelíteni.


Nem írtad, mióta jársz a pszichológushoz, de szerintem ő sokkal jobban ismer már, mint itt a válaszolók egy pársoros kérdés alapján. Nem fogunk tudni jobban segíteni, mint a pszichológus, akinek ez a szakmája.


Maximum egy kis biztatásra számíthatsz itt. Mi az a dolog, amit a következő 5 percben el tudsz végezni? Igyál egy pohár vizet és moss fogat.

2023. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2 célt tűzz ki. Fix idopontban szoljon egy ebreszto hogy csinald meg.

Utana ha ez megvan, lehet novelni a celokat.

Az egyik cel mindig legyen olyan ami elvezetes szamodra csak ravenni nehez magad. A masik lehet kevesbe elvezetes pl takaritas

2023. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!