Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki pánikbeteg le tudná írni,...

Aki pánikbeteg le tudná írni, hogy mit érez? Miben nyilvánul meg ez a betegség?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy azonnal beszarik, hany, megfullad, elajul, osszeszorul a torka, olyan dolog tortenik, amin senki nem tid segiteni. A lenyeg a felelemtol valo felelem. Hozza az adrenalin berobban, pulzus emelkedik, forrosag, hidegrazas, nehez labak, karok zsibadnak, amit csak ki tudnal talalni. Es nem a testi resze a z igazi horror.
2023. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem így jelentkezik:Zsibbad az arcom,a kezem.Szorít a melkhasom,alig kapok levegőt.Olyan érzésem van,vagy is az van a fejemben,hogy biztos meghalok mert szívinfarktusom van.
2023. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pánik betegség nem olyan egyszerű a tünetek lehetnek változóak. Első pánikrohamommat először fel sem fogtam. Szédültem és ájuláshoz közeli érzésem volt, hirtelen kivert a víz és úgy éreztem nincsen levegőm. Második pánikrohamomkor először szédültem amit hidegrázás és hányinger kísért ekkor össze is, hánytam magam és utána majdnem elajultam, harmadik pánikrohamomkor hányingert szédülés kísért majd teljesen össze szorult a gyomrom, remegtem borzasztóan,többi pánikrohamomat enyhének tudtam be mindig is szorongással küzdöttem sosem volt meglepő jelenség számomra a legszomj, vagy hirtelen síró görcsök vagy a kéz/láb remegés sem. Pánikrohamaim legjobban a vizsgáim körül erősödtek és minél több stressz ért annál nehezebbé vált kezelni őket,a másik meg hogy magamnak kezdtem generálni a stresszt, már csak egy hirtelen beugró gondolattal is. Borzasztó érzés mikor tudod hogy a legnagyobb ellenséged a te magad vagy, és megnehezited az életed a csupán a saját gondolattaiddal...
2023. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vérnyomásotok, pulzusotok is megemelkedik?
2023. okt. 19. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!