Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen problémára utalhat ha...

Milyen problémára utalhat ha valaki magányosnak érzi magát, de szocializálódni nem akar?

Figyelt kérdés

És ha arra kerül a sor, örül, ha beszelgetnek vele, de ha túlzásba viszik az lefárassza és idegesíti, így újra a magányt akarja?

Hogyan lehetne ezt megoldani?



2023. okt. 18. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált vagy, de számodra, mint minden emberi lenynek szüksége van néha társaságra . Aterzem a problémát :)


Én is magányos vagyok, de nem akarok sehova se menni. Gyakorlatilag a legjobb egy alkalmazkodó barát, aki el tudja fogadni, hogy nem mindig van kedved menni minden felé, de tartja veled a kapcsolatot. Nos ilyet nehéz találni, de nem lehetetlen . Szerintem ha barátokat keresel indulj fair lapokkal, mondd el, hogy ez a helyzet, szerintem nem vagy egyedül. Egy idő után jön szembe valaki, aki szinten új barátot keres és nem feltétlen akar mindig menni valahova / személyesen találkozni . Megfelel neki a kevés találkozó és inkább sok üzenet váltás . Plusz ott vagytok egymásnak ha kell. Nekem is sok időbe telt, de találtam ilyen part és barátot is. Mi kicsit mások vagyunk. Időnként vagyunk a ki mozdulásra de néha meg nagyon nem … és persze ez nem egyszerre van . Viszont itt számít, mennyire tudjatok elfogadni egymásnak ezt, és mivel te magad is ilyen vagy, és a másik is, könnyebb. Én ezt javaslom .


Sok sikert kívánok ! :)

2023. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!