Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kétszer volt öngyilkossági...

Kétszer volt öngyilkossági kísérletem, 8 és 5 éve, Ha azzal megyek a pszichiáterhez, hogy gyakran öngyilkossági gobdolatom van, akkor ezek után komolyan vesz és akár beutalhat a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Az első alkalommal is kötelező volt pszichiáterrel beszélnem, ajánlotta hogy feküdjek be, de nem éltem a lehetőséggel.

Második alkalommal egy másik pszichiáterrel beszéltem, ő már nem kérdezte, hogy szeretnék e befeküdni,

Nagyon nehezen győztem meg arról hogy nem vagyok önmagamra veszélyes, így végül nem kellett befeküdni,

De az volt a feltétele, hogy terápiára kell járnom,

Jártam is, de sajnos nem rég felmondott,

És most úgy érzem hogy azóta rosszabbul vagyok,

Nagyon erősen jelen vannak az öngyilkos gondolatok,

És ráadásul pont krízis helyzetben vagyok, ami még nagyobb rizikót jelent.

Nem érzem jól magam,vannak jobb és rosszabb napok,

De nálam elég egy bekattanás, hogy hülyeséget csináljak.

Amikor anno kétszer is majdnem megöltem magam az se volt konkrétan megtervezett,

Hirtelen felindulásból csináltam,

Nem gondolkodtam.

És most nem érzem biztonságban magam úgy hogy már a terapeutához se tudok járni.



2023. okt. 19. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéred is, van esélye.
2023. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen keress másik orvost, ne csinálj hülyeséget. Jobbulást!
2023. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző pszichiáteredtől nem tudod megkérdezni, javasol-e valakit?
2023. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Hány éves vagy? Nekem legelőször 20 évesen,utána 25 évesen volt a második. De még napi szinten kattogok rajta tehát előbb utóbb szerintem ez lesz a végem. Most vagyok 28.
2023. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok.
2023. okt. 19. 17:17
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Jó fiatal vagy Te is :/ én szedek bogyót de hiába a depresszióm megfog ölni engem hiába próbáltam a szokásos klisé vagy minek hívják dumákat. Sportolni, edzeni, természet,kirándulás egészségesebb életmód cigi kv elhagyás stb. Kb 1 évig ha ment. Utána visszazuhanás egyre rosszabb. Doki emelte már az antidepit 2x is. Sokat nem érek vele. Meddig bírom franc tudja.
2023. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És te nem kérted a pszichiátert, hogy befeküdhess a pszichiátriára pár hétre?

Az nem segítene?

2023. okt. 19. 19:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nyugodtan írj nekem is privátba, ha szeretnél beszélgetni
2023. okt. 19. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
15 éves korom óta járom a dokikat kórházakat. Voltam már nem ér semmit szar az egész. A dilibogyókon kívűl az agyhalott unalmas semmit nem érő pszihomokusok,meg a lesem szaró fehérköpenyeseken kívűl nincs más. Persze jóga relaxáció meg foglalkozások mint egy óvodában. Nem érek vele semmit a büdös életben nem megyek én kórházba többet.
2023. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Undorító helyek ezek.
2023. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!