Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mintha búra alatt élnék, érez...

Mintha búra alatt élnék, érez valaki hasonló?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mintha nem tudnám megérinteni az embereket, nem tudnék igazán kapcsolódni hozzájuk és ők se hozzám. Van egy látszat ami szerint vicces vagyok meg eredeti, de valójában valami végtelen belső magányossággal küzdök, többnyire akkor is, ha amúgy nem vagyok egyedül. Ezeket nem tudja rólam szinte senki, mert őrzöm a látszatot, de nem tudom miért van ez a távolság köztem meg az emberek közt, és hogy hogyan törhetném át. Tud ezzel valaki azonosulni?

Most ez nagyon mély kitárulkozás tőlem, úgyhogy légyszi ne gúnyolódjon senki, mert ritkán vicces, viszont eléggé fáj.



2023. okt. 19. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
En szoktam.hasonlokepp erezni magam, de szerintem ez depresszio vagy annak egy valtozata. Mindenoepp erdemes lenne elmenni par alkalommap egy pszichologushoz es vele beszelgetni errol.
2023. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
2023. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nagy ölelés

Nem vagy egyedül

Én is így érzek sokszor

2023. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én nem úgy érzem, hanem így is van. Mert teljesen más az értékrendem mint nekik meg az érdeklődésem is. Ez van.
ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg keress fel egy pszichológust, ő tud igazán segíteni neked!


Én is értem és érzem, hogy mit írsz le, én is éreztem már magam így, nem is egyszer, ám ez "csak" érzés, nem a valóság, és amióta terápián voltam, nem is éreztem, tehát a pszichoterápia tényleg segít!!!

ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!