Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 30f vagyok, a bal karomat 2...

30f vagyok, a bal karomat 2 ève alig bírom megemelni, mintha egy 30 kg súlyt tennèk a vállamra. A jobb is nèha hasonló, csak mondjuk 10 kg-al. Mi lehet a megoldás? Háziorvos? Sajnos buta mint az állat.

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Butább nálad nem lehet hiszen te ülsz otthon majdnem 2 éve egy egészségügyi problémával nemde?!

Válts háziorvost, ő beutal röntgenre meg ultrahangra. Lehet gyulladás van az érintett területen, lehet kopás, stb.

2023. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteim vannak, hasonló háziorvossal. Nagy nehezen sikerült kérnem egy beutalót a reumatológiára. Maszek alapon elmentem ultrahangra, illetve mr-re. A reumáról küldtek tovább a kézsebészetre, és röpke másfél év után 2 napja műtötték a vállam. Persze volt gyógytorna, fizikoterápia, injekció, de semmilyen kezelésre nem javult a vállam. Most kíváncsian várom, hogy a műtét hatására lesz-e javulás.
2023. máj. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most voltam háziorvosnál, röntgenre adott beutalót.


Ezen felül szeretnèk otthoni torna javaslatot vagy bármi tanácsot kapni, ami segíthet, otthoni házi praktikát, ami javulást hozhat... Ilyesmire gondoltam.

2023. máj. 5. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jártam úgy, hogy a jobb karomat nem tudtam kinyújtva fejem fölé emelni, mert iszonyatosan fájt egy pont után. Nem mentem orvoshoz, mert kar emelgetés nélkül is elvoltam és semmi már tünetem nem volt. Aztán egyszer csak, olyan 1 év elteltével) észrevettem, hogy megint fejem fölé tudom emelni akarom fájdalom nélkül. Azóta sem jött elő.
2023. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma a doki megvizsgalt, a bal vallam majdnem felrobban, leszakad, borzasztóan fáj.


Nem tudom mi tortenhetett.


Mit lehet tenni? Mi a fene lehet ez?

2023. máj. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!