Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióval hogy lehet tanulni?

Depresszióval hogy lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Valami módszer, ami nektek segített? Előre is köszi :))

2023. okt. 23. 17:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, az még fontos hogy a gyógyszerek miatt egy hulla vagyok. Ti ezt hogy orvosolnátok?
2023. okt. 23. 17:39
 2/7 anonim válasza:
7%
Szexelj.
2023. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
61%
Nagyon nehéz rávennem magam. Nekem az segített ha zenét hallgattam vagy sorozatot néztem valami olyat amit már láttam vagy csak nem annyira izgi hogy tudjak másra fihyelni
2023. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"a gyógyszerek miatt egy hulla vagyok. Ti ezt hogy orvosolnátok?"

Megkérdezném az orvostól, aki a gyógyszert felírta, hogy ő mit javasol, hogy ez így normális-e, nincs-e valami más gyógyszer, amitől nem leszek hulla.

2023. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es, nincs, sajnos ez van. Az orvosomnak amúgy se vagyok szimpatikus. Örülök hogy egy év tökölés után eljutottam hozzá, és végre kaptam gyógyszereket. Inkább csak kérek és jelentek nála, különben összeszid, hogy miért kérdőjelezem meg a tudását.

3-as, én ugyanígy csináltam, de már ez sem működik sajnos :||| kitartást neked azért!

2023. okt. 24. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Akkor keress másik orvost, ilyen nincs hogy nem vagy neki szimpatikus

Fontos hogy együtt tudjatok működni a te érdekedben

Nekem is volt ilyen, és a gyógyszerrel volt a baj

2023. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"csak kérek és jelentek nála, különben összeszid, hogy miért kérdőjelezem meg a tudását"

Hát akkor jelentsd neki, hogy hulla vagy és kérdezd meg tőle, hogy van-e másik gyógyszer ugyanarra a bajra, aminek nincs ilyen mellékhatása. Ez pont hogy nem a tudásának a megkérdőjelezése, hanem további segítség kérése pont azért tőle, mert ő ért hozzá.

2023. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!