Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha az ilyen testi tüneteke...

Hogyha az ilyen testi tüneteken segít a frontin akkor csak pánik beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Mióta tudom az eszemet hipohonder vagyok és már kb.5 éves korom óta halálfélelmem van és félek minden betegségtől.

Egy ideje olyan testi tüneteim vannak,hogy zsibbad a nyelvem,meg bizsereg a testem és forróságot érzek a testemben és sokszor van menekülési kényszerem és ha nem tudok egy adott szituációból elmenni ájulás érzés jön rám és remegek,derealizációim vannak,elalvás elött mielött elaludnék 4-5x lezsibbadok és felriadok,mert úgy fekszek le hogy mivan ha éjszaka meghalok vagy valami szívrohamom lesz.(De ez csak éjjel van,nappal ha alszok nincs ilyen,sokszor csak reggel bírok elaludni)De ha veszek be frontint akkor ezek a testi tünetek,a zsibbadás,remegés,alvás probléma megszűnik és teljessen nyugodtan eltudok aludni.Néha iszok alkoholt ami szintén oldja a szorongást és akkor is ugyan ez van,eltudok aludni nem zsibbadok stb. Gondolom ha a frontin meg az alkohol ezeket a tüneteket megszünteti nekem akkor gondolom nincsen semmi bajom és csak az agyam játszik velem.(Voltam vérvételen minden renben volt,szívemmel is oké minden.)ADHD-s vagyok ha ez számít valamit



2023. okt. 26. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:
+sokszor kis zajoktól megrezzenek és a frontintól pl ez sincs
2023. okt. 26. 17:15
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Hát, sajnos rossz lapokat húztál isten kártyapaklijából.


A leírtak alapján ez egy hosszú ideje tartó, szorongásos betegség, egy kis pánikbetegséggel fűszerezve. Valószínűleg a pánikbetegség a hosszú ideje tartó szorongástól alakult ki.

Először a szorongással kellene valamit kezdeni, aztán megszűnne a pánikbetegség is.

Ha a frontin használ, akkor szedd azt, persze ügyelve, hogy ne légy függő.

2023. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg.

Azért keress még más módokat is : mozgás, művészetek, relaxáció stb.

2023. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Grimfox ***** válasza:
43%
Ami tüneteket leírtál, azok a pánikroham tipikus velejárói. Hipochondriát szokta kísérni. Érdemes ezzel egy pszichiáter szakorvost felkeresni, aki pontos gyógyszerezéssel a pánikrohamokat is tudja kezelni, és a kényszeres gondokat is, amik a hipochondriával járnak. Valamint tud javasolni pszichológust, aki megtanít olyan módszerekre, amikkel elkerülheted a kényszeres gondolatokat.
2023. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nalam
2023. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!