Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem élvezek semmit?

Mit tegyek ha nem élvezek semmit?

Figyelt kérdés
Én szenvedésnek élem meg ezt az életet. 0 motivációm van. Legszívesebben meghalnék. Úgy érzem belül összetörtem. Értelmetlennek érzek mindent pl. megnézni egy filmet, könyvet olvasni sincs kedvem. Szedek gyógyszert, járok pszichológushoz. Ha még így se vagyok jobban akkor nincs kiút?

2023. okt. 27. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Írj rám.
2023. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Üsd be youtubra tb joshua ima érintsd a képernyőt.
2023. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerezz barátokat, légy vidám! Próbáld meg ignoralnk a problemaidat!
2023. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Hidegzuhany (először lehet meleg, de aztán kopp hideg, a végén a fejedre is menjen kicsit), valami olyan mozgásforma amitől nagyon felmegy a pulzusod és nagy légzéseket veszel.(bicikli, futás, HIIT edzés) Esetleg Wif How légzéstechnikája. (nekem segített)

Ezek pillanatnyilag kihoznak abból az állapotból és lesz egy kis időd találni valami értékeset az életedben. Ha nem sikerült akkor ismételd.

Nézd meg mit mondanak különböző filozófusok (pl. Alan Watts https://www.youtube.com/watch?v=Zum9E6qzDIs

https://www.youtube.com/watch?v=rBpaUICxEhk)

2023. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2023. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk így. Nem is gondolnád mennyien nem élvezik az életet.

Próbáld megtalálni a helyed...

Addig van kiút, még élsz.

Ne add fel!

Azt sem, hogy egyszer még jó lehet.

Talán hónapok múlva, de lehet hogy 10év múlva, ki tudja.

Tarts ki, küzdj akkor is ha keserves!

nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Gyógyszer sok esetben többet árt, mint használ. Váltani kell, kipróbálni többfélet.

Xanax és társaitól pedig óvakodj, mert azok tönkretesznek teljesen testileg és lelkileg is.

nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tűzz ki magadnak rövidtávú és reális célokat, olyanokat, amire képes vagy. Akár egész apró dolgok is képesek jobbá tenni az életed.
nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Olyan jó lenne ha lennének ilyen anonim csoportok ahova el lehetne menni ilyen embereknek.Szívesen mennék én is.
nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!