Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom hogy nem...

Mi lehet a bajom hogy nem élvezek semmit?

Figyelt kérdés
Ma régi haverommal elmentünk és Bács,Tolna, Baranya megyékben 250km-nél többet leautóztunk mcdonalds szelidi strand szerpentinek...stb és nem éreztem jól magam se a társaságában az egyetlen barátommal se az úton. Úgy gondolom nekem lehet valami mentális problémám ami ezt okozza. Nem hogy jól éreztem volna magam még az időt is sajnálom ami elment. Tudom hogy nem normális hogy stresszként élem át a kikapcsolódást és a stresszes helyzet a kikapcsolódás. Szívesebben dolgoztam volna mint a mai cselekmény.

2017. aug. 26. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is akartál elmenni, csak hagytad magad rábeszélni. Közben meg dolgod lett volna, amit így nem tudtál elvégezni.
2017. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!