Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utal ha folyamatosan meg...

Mire utal ha folyamatosan meg nem tortent szituaciokat, es parbeszedeket kepzelek el?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 05:40
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Èlènk a fantàziàd
2023. okt. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet en is szoktam
2023. okt. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Arra, hogy vsnnak gondolataid. Teljesen normális.
2023. okt. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erősítem, nyugi, normális. Segít gondolkodni, megkönnyíteni előre pár helyzetet. Nálam gyakran van, hogy ha tudom, hogy valakivel hamarosan fontos dologról kell beszélnem, vitatkoznom, interjúznom, elképzelem előre a beszélgetést és szinte hallom, hogy mit fog mondani az illető. Volt, hogy elképzeltem, hogy valakivel veszekedek, pedig tök jóban vagyunk a valóságban.
2023. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen szituációkról van szó... azaz mit "kapsz" ezektől a fantáziáktól, mi közük van a valódi életedhez. Pl. véletlenszerűnek tűnnek, vagy mondjuk olyanok, amiknek meg kellett volna történniük, csak nem jöttek össze.

Mindenesetre ha folyamatosan ilyeneket kattog az agyad, az nem egészen normális helyzet, bár attól még lehet egészséges kompenzáció, jobb híján.

2023. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!