Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordulhat, hogy egy nárcisz...

Előfordulhat, hogy egy nárcisztikus a kapcsolat első fázisában még empatikusnak tűnik és akár be is vallja, hogy nincs olyan nagy önbizalma?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a két dolog különálló dolog, csak mindkettőt szokták emlegetni a nárcisztikusok kapcsán. Mármint hogy abszolút nem empatikusak, illetve egyébként hatalmas önbizalmat sugároznak kifelé magukból. Ezért kérdezem, hogy az első, hitegetési fázisba belefér -e az ellenkezője?
2023. okt. 30. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes, hibátlan, nagyszerű, szerencsés vagy, hogy ő téged választott ezt érzed, mindenben passzoltok, álmaid párja, lelkileg érzelmileg testileg megfelelő, minden jó, egy napig nem bírjátok egymás nélkül, tökéletes puzzle elem.
2023. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze h bevall minden gyengeséget, de melletted ez is gyógyul, te megadsz mindent ami ahhoz kell h ő is jól legyen, azáltal fontosnak érzed magad, és végre egy ember aki észrevette h te milyen értékes vagy
2023. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjem mai napig empatikus, másokkal. Senki nem hiszi el róla azt amit én átélek. Senki, kínosan ügyel hogy csak akkor bantson ha nincs rá szem és fültanu. Mindenki azt hiszi olyan jó fej, emberi és laza mint amilyennek nekem is tűnt az elején. Ha mondom valakinek h nem jó a zárt ajtók mögött, akkor egyből "nem vagy túl érzékeny?" "" nemár, nem tudom róla elkepzelni.. " egyedül vagyok és ezt ki is használja
2023. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Dehogy vall be! Semmit sem vall be! Titkolja a személyiség zavarát. Nekem a feleségem nárci, roppant nehéz vele.

4/4-es válaszolóval mélyen együtt érzek!

2023. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!