Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezni lehet a frontin hatását?

Érezni lehet a frontin hatását?

Figyelt kérdés

Évekig voltam frontin függő,2 éve nem szedem.

Ha bevennék egy idő után egy 0.5 mg-ot akkor az most hatna vagy a szervezet emlékszik rá korábbról és nem hatna?

Tudtok erről valamit?

Persze nem cél a függőség ez inkább egy felvetődött kérdés.



2023. okt. 31. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha sikerült abbahagyni, ne kezd el újra. De valószínűleg lenne hatása 2 év kihagyás után. Én kb 27 évesen hagytam abba, most 35 évesen újra kellett kezdenem és azt gondolom, sokkal erősebb a hatása ,mint mikor szedtem.
2023. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem,hogy te miért szeded?

Miként segíti a napjaidat?

2023. okt. 31. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Kevert szorongásos depresszióm van és pánikbetegség. Volt egy jobb periódusom, akkor tudtam abbahagyni és ez tartott évekig. De most sajnos az életem nem túl rózsás,így minden panaszom visszatért, szóval elmentem magán pszichiáterhez akivel beszelgetni is lehet a problémákról és mivel csak alkalmanként jön elő a pánikbetegségem , így kedély javítót nem szerettem volna szedni, a doki meg a Frontint javasolta újra, mert az régen is bevált. És most is. Ha jön a pánikroham, ha épp szorongok, ha depressziós a periódusom van, veszek be és jobban vagyok. El tudom látni a dolgaimat, normálisan tudom élni az életem, ami azért nem hátrány. És a kezdődő magas vérnyomásom is visszaszorította, szóval extrán nem bántam meg, hogy újra kezdtem szedni.
2023. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy jól vagy!

Én 2 hét múlva új pszichiáterhez megyek.

Jelentősen nehezíti a szorongás a mindennapjaimat,ezért lenne jó újra szorongásoldó.

Szerinted elmondjam,hogy függő voltam? Tartok tőle,hogy akkor nem fog felírni pl.frontint.

2023. nov. 1. 10:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!