Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Etikai vétség tapasztalat?

Etikai vétség tapasztalat?

Figyelt kérdés
Halika! Egy olyan kérdésem lenne, hogy aki járt már terápiára, akár pszichiáterhez vagy pszichológushoz, tapasztalt-e határátlépést? Érdekelnének megtörtént esetek, beszámolók, nem pont durva végeredményre gondolok mint a szexuális kapcsolat, de akár kisebb dolgokra amik arra utaltak, hogy nem egészen tudja a szakember tartani a határokat egy idő után. Nekem kissé zavaros jelenleg a terápiám, de nem találok sehol hasonló sztorikat így nem tudok mihez viszonyítani. Előre is köszi!

2023. okt. 31. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt velem ilyen, de hogy érted, hogy zavaros? Mitől érzed ezt?
2023. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem tömkelegével csinálta a pszichológus. Vagy ki akar mozgatni a terápiában vagy tényleg egy balf@sz. Nálam ilyeneket csinált: ha beszélgettünk, hogy szeretem a tisztaságot, legközelebb tuti egy kupac haj fogadott a szőnyegen. Ha megjegyeztem, hogy milyen jó, hogy mindig meggyújt egy mécsest legközelebb nem gyújtotta meg. Aztán volt amikor pont akkor jött egy csomag amikor ott voltam és ki kellett mennie érte. Aztán olyan is, hogy megadta a bankszámlaszámát az utaláshoz majd legközelebb azt mondta, hogy nincs számlaszáma majd vigyem el neki a pénzt. Még volt egy csomó, de hirtelen ezek jutottak eszembe.
nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!