Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippát szedek 20mg.ot. Nem...

Scippát szedek 20mg.ot. Nem használ. Érdemes másra lecseréltetni? Mivel emelni már nincs hova tovább. Ha lecserélik megint szenvedés az első kb 1hó? Tapasztalat esetleg ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni a válaszom: nagyon egyénfüggő. Attól függ az átàllás nehézsége, hogy milyen csoportba tartozó gyógyszert kapsz legközelebb. Mivel most SSRI-t szedsz ezért ha másik SSRI-ra vagy SNRI-ra allitanak át akkor nem kéne, hogy külonosebben megviseljen az átállás. Esetleg lehet hogy a követlező szerből alacsonyabb dózist kapsz ès most a szervezeted hozzá vam szokva a magas SSRI szinthez, és amikor egy másikból kevesebbre állitanak át némi elvonási tünet jelentkezhet. Ha viszont nem SSRI-t kapsz hanem mondjuk mirtazapine vagy bupropiont amik teljesen másképp mukodnek mint egy SSRI akkor valószínűleg problémás lesz az átállás ha nem nagyon lassan és fokozatosan csinàlod. Arról meg hogy másik szer használ e neked nem is fecsérlem a szót mert senki nem fogja neked tudni megmondani.
2023. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kitartóan keresitek, meg fogjátok találni a leghatásosabb gyógyszert. A gyógyszerváltásoknál lehetnek mellékhatások, ez sajnos vele jár.
2023. okt. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,, de hát én már.ki vagyok így élni egy szar;/
2023. okt. 22. 07:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Kifekszek akkor majd a vonat elé. Hosszú évek óta szenvedek nem vagyok hajlandó ezt a szart tovább csinálni, belefáradtam.
2023. okt. 22. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ezt most fejezd be. Nem ez a megoldás. Egyszerűen csak túl stresszes vagy, vagy van egy komoly gyulladásod a testedben ami ezt okozza. Senki nem így születik. Olvasd el a lentit hozd rendbe magad. A gyógyszer kevés önmagában. Terápia is kell meg támogató partner akivel lehet olyan dolgokat csinálni ami boldoggá tesz. Más örülne ha csak ennyi problémája lenne mint neked. Pl egy vak, vagy aki végtagok nélkül született vagy sosem lehet gyereke.


Szóval oldj stresszt és csináltass nagyvérképet. Ha van gyulladásod kezeltesd ki. Ha ezektől megválsz a gondolatok is elhagynak. Beszélgess pszichológussal is.

De baromságot ne csinálj magaddal.


Az egyik agyi vegyület magyarázhatja azt, miért lesznek egyeseknek öngyilkos gondolatai, ami a test gyulladása és az elmezavarok közötti összefüggésre utal.


A Michigani Állami Egyetem kutatói Lena Brundin vezetésével kimutatták, hogy az öngyilkos gondolatoktól szenvedő emberekben magasabb a kinolinsav szintje a központi idegrendszert körülvevő folyadékban. A felfedezés a szakértők szerint a gyulladás és az elmezavarok közötti összefüggés hiányzó láncszemét jelentheti. A korábbi kutatások az öngyilkos gondolatokat azzal a fajta testi gyulladással hozták összefüggésbe, amelyek betegségek vagy stressz esetén alakul ki, azt azonban nem tudták megmagyarázni, hogyan viszonyul a gyulladás a depresszióhoz , a reménytelenség érzéséhez és az öngyilkossági gondolatokhoz.


A Neuropsychopharmacology következő számában megjelenő kutatásban 100 svéd beteg vizsgálatával kimutatták, hogy minél magasabb a kinolinsav szintje a gerincvelői folyadékban, annál erősebb a személy vágya az öngyilkosságra. "Minél betegebb valaki, annál magasabb a kinolinsav szintje" - összegezte Brundin.

2023. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!