Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kedélyjavítót keresek olyat...

Kedélyjavítót keresek olyat amitől megmarad a sajat személyisegem , ami nem csinál étvágyat ?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy gyógyszer amit orvos fog felírni !! csak tanácsot kérek kinek mi vált be ,mitől nem lett 120 kiló ? Köszönöm

2023. nov. 1. 22:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ezt a kérdést követem.. Bocsi, hogy nem tudok válaszolni, engem is érdekel, bár nem vagyok beteg, annyit talán tudok, hogy az SSRI típusú gyógyszerek nem okoznak testsúlyváltozást (fogyás, hízás.)
2023. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tripofan és tirozin. Kb mellekhatasok nélküli, bár nagyon kicsit kedélyjavito. De én mellette sportolni és relaxalni is elkezdtem
2023. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ritalin, wellbutrin
2023. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát bármit elkezdhetsz szedni, ha mellette nincs onkontroll , hogy ne zabàlj egész nap. Én is szedek mégsem vagyok 200 kg sőt múlt nyáron egy frankó diétát is lazán tudtam követni.
2023. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4 ha ritalint, vagy wellbutrint szed, akkor nem lesz kedve egész nap zabálni, és a kedve is jobb lesz.



Amúgy aki lepontozta a hármas válaszom, az igazán megindokolhatná, hogy miért tette

2023. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt megnézném, hogy melyik orvos irna fel itthon ritalint depresszióra.
2023. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rxultit szedek itthon skizofréniára adják,de van olyan ország ahol major depresszióra adják. Na depresszióra nekem is bevált legjobb amit valaha kaptam! Rxulti előtt 6 antidepresszánst próbáltunk nem váltak be.Nem vagyok skizofrén csak terápiarezisztens depressziós és arra kaptam.
2023. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és én egyik gyógyszertől se híztam. Ha csökken az ember szorongása/depressziója akkor nő az étvágya és hajlamos többet enni
2023. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ritalin az nagyon nem depresszióra van hanem ADHD-ra
2023. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.


Ne szedj gyógyszert, csak végső esetben.

nov. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!