Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Velem van a baj ?

Velem van a baj ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 27 éves lány vagyok, nem szoktam politizálni , viszont mióta kitört a Palesztin Izrael háború rettegek :(

Annyira mondjak, hogy jön a 3.VH.. ha elmegy egy helikopter be..rok… nem eszek napok óta mert úgyis mind meghalunk :(

Amikor 2 évvel ezelőtt az Orosz-ukrán háború volt akkor is sírtam mindennap:(

Egyszerűen nagyon felek:(

Párom tol reggel úgy köszönök el, köszönök neked mindent ! És sírok

Az étel minek? Úgyis meghalok :(

Elmegy egy helikopter és rendesen szívinfarktust kapok :(

A családom már tényleg hülyének néz engem , mert ennyire félek :( ami igaz, de nagyon félek :( nem tudok aludni se



2023. nov. 2. 23:20
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ez már 1 hónapja így megy :( nem eszek, nem alszok és a halál félelem :( nagyon félek tényleg :(
2023. nov. 2. 23:21
 2/30 anonim válasza:
56%
Nem kell félned mások sem fogják túlélni.
2023. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hat azért örülnek , ha mások túl élnek :/

De amilyen szerencsétlen vagyok pont én fogok meghalni :(

2023. nov. 2. 23:42
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Először kicsit én is így voltam az orosz-ukrán háborúnál, bár nem ennyire és a családomnak se beszéltem róla. Az izraeli helyzet kicsit más, a palesztinoknak nincsenek atombombái. Akik a 3.vh-ról beszélnek azok is inkább úgy emlegetik a helyzetet, hogy valami aminek később lehetnek esetleg hatásai a nagyhatlmak közötti helyzetre, ami háborúhoz vezethet majd egyszer. Az egész egy hosszú, lassú folyamat, nem egyik napról a másikra fog történni. Meg nagyon sok a riogatás is, kihasználják a helyzetet a saját érdekükben.


Az segíteni fog ha nem nézed a híreket, nem gondolkodsz ezen. Hidd el, ha egy ideig nem gondolsz rá, nem tekered bele az agyad, akkor csökkenni fog a félelem.

2023. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

"mióta kitört a Palesztin Izrael háború rettegek"


Miért?? Zsidó Vagy?

2023. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
6 os nagyon szépen köszönöm neked ❤️❤️❤️
2023. nov. 3. 00:09
 7/30 A kérdező kommentje:
Kedves 8 as nem vagyok zsido de h is , csak tényleg mindennap a híradó is ezt mondja, meg Szijjártó Péter is, hogy nagyon közel vagyunk a 3.VH-hoz :( és tényleg nagyon félek :(
2023. nov. 3. 00:10
 8/30 anonim ***** válasza:
74%

14x írta le, hogy ":("


Kicsit kényszeres

2023. nov. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem kicsit túltolod a rettegést.

Nincs mitől félni, nem lesz vh. Ha meg igen, akkor a legutolsók közt leszel, akit besoroznak.

2023. nov. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

A, Érdemes lenne egy pszichológust felkeresni, ezt rendbe tenni;

B, Nézd meg az elmúlt időszakot: túlélted? Igen. Volt valami a helikoptereken kívűl, valami negatív dolog, baj? Nem. Tehát nyugi!

2023. nov. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!