Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le az italról,...

Hogyan szokjak le az italról, ha a hiányával nehezebben telnek a napok?

Figyelt kérdés

Elképzeltem már, hogyha könnyebb volna az életem és nem lenne olyan mentális bajom amivel nem lehet mit kezdeni (gyermekkoromban sokszor jártam fejlesztésre - nem sokat ért) és ha anyám sem utálna amiért ilyen lettem. Nyilván az alkohol az önkontroll hiánya miatt addiktív, meg tudom állni hogy igyak.


Na de megéri? Csak sokkal stresszesebb vagyok, mivel nincs ami kikapcsoljon legalább hetente egyszer.

Annyi mindent próbáltam már. Minden nap sétálok, ha rossz a kedvem lefoglalom magamat valami logikai feladattal, de a hétvégére mindig arra a pontra jutok, hogy kell egy kikapcs, és az csakis az alkohol.


Nem azért nem változtatok magamon, mert könnyebb piálni, meg nem is akarom megmagyarázni magamnak, hogy ez így jó, de amikor hetekig nem iszom, akkor mindig előbukkan a felismerés, hogy mennyire utálok élni és kell egy reset gomb… És akkor töltök pár pohárral, alszom egy jót és utána megint kibírom jövőhét végéig.


2023. nov. 3. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Lehet az alkohol miatt utál anyád
2023. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem rémlik, hogy gyermekkoromban ittam volna…
2023. nov. 3. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakember felkeresése szükséges!

Pl.Intaháza jó lehet elhagyni és talpra állni ! Sok sikert!

2023. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!