Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik az, hogy valaki úgy...

Létezik az, hogy valaki úgy vágyik dr0gokra, hogy még azelőtt sosem használt és úgy viselkedik, mint egy függő?

Figyelt kérdés
Illetve ha lehetséges ez, akkor miért?

2023. nov. 4. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Nem lehetne, hogy értelmesen kifejted a kérdést? Mert így semmi értelme.
2023. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez kb olyan, mintha valaki életében nem látott volna repülőgépet, de hiányzik neki a repülés.
2023. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Létezik olyan, hogy az ember gyógyszerre vágyik, mert azt gondolja, hogy segíthet rajta. A szenvedés meglátszódhat rajta, ha valamilyen betegség gyötri. Az ismerőseitől átvehet viselkedésmintákat, szófordulatokat, öltözködést, stílust, ami nem jelenti, hogy bármit is fogyasztana. Miért nem őt kérdezed?
2023. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Hipochondernek hívjuk.
2023. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt ilyen egy párszor. Olyan mintha szomjas lennék, de mégse.

Egyszer kiskoromban ettem egy kibontott nyalókát, amit egy kb velem egykorú lány adott, akinek elvileg drogos volt a báttya :D

Vaszeg nem drog volt, és ezt az egészet csak beképzeltem/em. De sose lehet tudni :O

2023. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Ennek az az oka, h kialakul egy kép a drogokról, illetve a hatásairól. Filmek hatására, vagy csak olvasunk róla, valaki meséli az élményeit, stb és meg akarjuk tapasztalni. Sima kíváncsiság, nem vágyakozás. Van, akinél erősebb, van, akinél gyengébb és van, akit abszolút nem érdekel.
2023. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az illeto raer magat figyelni, vannak mentalis probkemai, es kitalalt maganak egy ugyet.
2023. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
velem valami ilyesmi lehetett régebben. aztán kipróbáltam egy-két dolgot és megtapasztaltam hogy nem valami jó.
2023. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!