Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire lehet jellemző a...

Mennyire lehet jellemző a nárcisztikusokra nő esetében az apa, férfi esetében az anyakomplexus a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az én megfigyeléseim alapján abszolút, de kivàncsi vagyok a ti tapasztalataitokra is, illetve hogy ez pontosan miben nyilvánult meg viselkedésileg ( pl. szerette, ha túlféltik, aggódják őt, vezetik a háztartást/eltartják, dominálnak felette, felelősséget vállalnak helyette, stb. )

2023. aug. 30. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet összefüggés, igen, talán a nárcisztikusok kevésbé tudnak leválni a szülőkről (nem önállóságra gondolok, hanem érzelmi leválásra).


Nekem egy művész ismerősöm volt, grandiózus nárcisztikus, aki 28 évesen is szerintem totál függött az anyjától, még úgy is, hogy vagy 1000 kilométerre élnek egymástól és nagyon ritkán találkoznak. Nincs is barátnője, teljesen alkalmatlan párkapcsolatra a pasi.

2023. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!