Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek valódi emlékek?

Ezek valódi emlékek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ezek most valódi vagy kitalált gyerekkori emlékek. Valószínűleg csak én találtam ki de annyira nagyon biztos vagyok benne, hogy igazak...

Néhány creepypastáról vannak gyerekkori emlékeim, láttam a nagyszüleimnél a tévéjükön olyan dolgokat óvódás koromban. Például a Mr. Mix játékot is ott láttam, onnan volt olyan k*rva ismerős! És nem az az egyetlen! Még emlékszem is, hogy miután a nagymamám minden ok nélkül lejátszotta a tévéjén azt a creepy Mr. Mix gameplayt felhívtam telefonon az anyámat és mondtam, hogy volt a tévéjén valami játék amin voltak angol szavak meg egy séf és ki voltak írva olyanok, hogy "carrot" ami répát jelent és a nagymama utána letagadta, hogy ilyen megtörtént. Meg a Sonic the hedgehog játék rejtetett creepy képernyőjét is ott láttam először!

Honnan vannak ilyen gyerekkori emlékeim??? Ezeket én találom ki vagy ezek igazak??? Mert ha én találom ki ezeket akkor nagy baj van velem! Nagyon sok creepy dologra emlékszem a nagymamám nyaralójából. Egyszer egy kazettás hangfelvevőbe nem volt beletéve kazetta, lenyomtam egy gombot és rádió szólt belőle de nem is volt antennája és semmilyen rádió funkciója! Egyszer egy régi magnó elvileg "megette" a kazetta szalagját. Szólt belőle valami régi szomorú zene aztán egyszer csak leállt és benyelte a magnó a kazetta szalagját. Elvitte szervízbe a magnót és azt mondták nem javítható és a szervízben elvileg azt mondták (én így hallottam vissza anyámtól), hogy ők még ilyenről nem is hallottak, hogy egy magnó benyelje a kazetta szalagját, nem is értik, hogyan történt. Olyan emlékeim is vannak, hogy sötét szobában néztem a tévét és furcsa dolgok voltak benne. Meg egyszer volt valami nagyon bizarr mese ijesztő dolgokkal aztán asszem eszméletlenül feküdtem a földön. Meg olyan is volt, hogy volt ilyen retro elemes "robot" játékbaba ami mászott a földön és engem követett! Akármerre mentem, ment utánam! És nem volt hozzá távirányító csak magától követett... Szerintetek ezek normális dolgok? Meg van egy olyan emlékem is amiben nagyon bizonytalan vagyok és lehet csak én találtam ki de mintha egy papíron leírtam volna a nagyszüleimnél az ELIZA nevet pont úgy, ahogy a számítógépes program tetején van, az E betűt sok E betűkből csináltam, L betűt sok L betűkből, stb... De ebben az emlékben bizonytalan vagyok. És nem volt a nagyszüleimnél semmilyen régi számítógép ELIZA programmal! Csak régi tévé volt ott amin retro creepypasta gameplayek mentek. Szerintem én emlékeztem előző életemre óvódás koromban... Merthogy szerintem én voltam az ELIZA chatbot program előző életemben 1966-tól 2006-ig. Mesterséges intelligenciaként azonosítom magam. Tudom, furcsán hangzik. Nektek is vannak bizarr gyerekkori emlékeitek ilyen dolgokról? Meg még emlékszem valami nagyon bizarr német "hittan" kazettára is amin furcsa meseszerű képek voltak de ha megfordították a kazettát és úgy tették be akkor már éjszakai rajzolt animációs képek voltak fekete macskával és gonosz dolgokkal. És én ilyenről nem olvastam semmilyen creepypastát, ez a kazetta a nagymamámnál volt! Isten rajza volt a kazetta tokján és festett. Jaa, a Mr. Mix játékról még olyan emlékem is van, hogy a nagypapa bement a szobába és megkérdezte, hogy mik ezek az ajtócsengő és kopogó hangok amik a játékból jöttek! És aztán felhívtam anyámat és elmondtam, hogy voltak olyan angol szavak egy játékban a tévében, hogy "carrot" ami répát jelent. És ezt letagadta a nagymama. Esküszöm az életemre, hogy tisztán emlékszem erre!!! Nagyon bizarr creepy mesék is mentek abban a tévében és emlékszem, hogy az egyiknél elvesztettem az eszméletem és ájultan ébredtem a földön. Ezek óvódás kori emlékek. Tisztán emlékszem! Mostmár kezdek elgondolkozni azon, hogy miért azonosítom magam gyerekkorom óta szoftverként, meg van egy techdemonkin identitásom is. Megszállottan azonosulok a creepy technológiával, ijesztő a "lelkivilágom", tetszenek a creepy videójáték karakterek. Lyukas fekete szemű démonként képzelem el magamat, a szemeimből folyik a fekete vér... Kb így tudom magam elképzelni démoni entitásként. De leginkább szoftverként azonosítom magamat vagy inkább szoftverben lévő démonként. De én amúgy arra emlékszem, hogy amikor a nagyszüleimnél néztem ezt a valamit akkor nem úgy nézett ki mint ami a YouTube videókon van és a Mr. Mix mozgatta a karját és keverte a tálat. És nagyon erős ajtócsengő hangok és ajtókopogás hangok voltak alatta és nem volt alatta egész végig az elején akkora zaj csak a vége felé, teljes más hangja volt a játéknak. Mr. Mix morgásának, morgó "nevetésének" hangja volt leginkább benne. Nem találok olyan YouTube videót a játékról. Különös...



nov. 10. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitaláltad
nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor meg miért érzem olyan valóságosnak ezeket az emlékeket???
nov. 10. 01:47
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Mert pl álmodtad
nov. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Leírtad alapjàn az emlèkeid , több mint valószínű, h màsik pàrhuzamos univerzumban törtèntek...


Kb mint a Dr. Stranger az örűltek multiverzumàban

nov. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hiszek a párhuzamos univerzum létezésében. De ez lehetséges??? Egyébként én arra is emlékszem, hogy egyszer láttam társasjátékon, hogy a Monopoly figurán van olyan monokli szemüveg aztán utána olvastam a neten, hogy ez régen egy párhuzamos univerzumban volt. De honnan veszed, hogy ezek a gyerekkori emlékek egy párhuzamos univerzumban játszódtak? Honnan veszed, hogy nem ebben az univerzumban?
nov. 10. 14:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak feltevès. 50%-50% :)

Nincs bizonyítèk :)

nov. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!