Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valódi, por formájú Kratomot...

Valódi, por formájú Kratomot hogyan és mivel érdemes szedni?

Figyelt kérdés
Piros kratomot vettem szorongás és depresszió csillapítására, tompítani magamat úgymond, de nem tudom mennyit és hogyan szabad. Ma délután fele megittam két kis kanállal forró vízben, aztán most még 3 kis kanálnyit. Vízzel iszom teaként, de nagyon rossz íze van
2023. szept. 15. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért vágod, hogy eléggé addiktív a kratom is.
2023. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megittam vagy 15 grammot de nem tudom mitől addiktív
2023. szept. 15. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Testi függőséget okoz, nem feltétlenül azért leszel függő mert olyan hihetetlenül jó az élmény.
2023. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

3 alapvető módszer van

Az egyik leggyorsabb hogy fogsz egy leveses kanalat, bedobsz egy kanállal azt leiszod valami löttyel. Egy leveses kanálba kb 5-7 gramm megy el.

A másik hogy melegítesz langyos (60-70 fokos) vizet, teszel bele kevés citromlevet, és beleöntöd a kratomot és kevergeted. Utána mikor kihül lehúzod jó gyorsan. Itt vigyázni kell hogy ne legyen 80 foknál melegebb a víz, mert kárba veszhet a hatóanyag egy része.

A 3. hogy pl mézzel csinálsz kis golyókat mint ebben a videóban

https://www.youtube.com/watch?v=v_GYydKRjaM


Minden kratom egy pontig pörget, utána viszont sztondít. Az adagolás attól függ tehát hogy mire/mikor akarod használni.

2023. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!