Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha 7 napon keresztül...

Hogyha 7 napon keresztül mindennap 5mg frontint szedtem be akkor lehetnek elvonási tüneteim?

Figyelt kérdés
Ilyen nagy adag kelett,hogy jól legyek és ne legyenek pánikrohamaim,de most elfogyott a frontin és ha most hirtelen leállok vele szorongáson kívül nem lesznek ugye kemény fizikai elvonási tüneteim?

nov. 10. 14:09
 1/7 Szabó.Jani ***** válasza:
71%
Ha nagyon rosszul leszel, akkor menj el az orvosi ügyeletre és mondj el őszintén mindent. Ne félj, nem Te leszel ott a legfurcsább szerzet... (a családomnak hajlama van hétvégén rosszul lenni, úgyhogy van tapasztalatom az ügyeletről).
nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, lesz. De meg is érdemled ha ekkora adagot szedtél be.
nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lesznek...szerintem k□rva szarul leszel.

Frontin egy ócska gyógyszer. Rosszabb mint az alkohol.

Sokkal jobb gyógyszerek vannak a problémádra.

Az első pár nap a legrosszabb, ha megvonási tüneteid vannak. Fizikai tüneteket is okoz, gyötrelmes. Ha előtte nem szedtél nagyobb adagban, akkor talán megúszod enyhe tünetekkel. Talan.

nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha kikészülsz, menj be pszichiátriára. Ott segítenek.
nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Engem többször is a mentő vitt el, de ez nem törvényszerű. Ha szerencsés vagy, megúszhatod enyhébb tünetekkel. Vagy nem...:(
nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
7 nap alatt ennyire komoly tüneteim lehetnek?:/ Azt hittem hónapokig kell szedni és utánna lesz valakinek komoly elvonása
nov. 10. 20:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit most szédülök meg nyomottnak érzem magam,de talán csak a szorongást erősítette fel(remélem:D)
nov. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!