Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet megállítani az...

Hogy lehet megállítani az antidepresszáns miatti hízást? Hogy tudnék még fogyni is mellette?

Figyelt kérdés

Tudom, kire hogy hat... De én egyenesen rettegek attól, hogy hízok, vagy nem tudok fogyni mellette. Évek óta van súlyfeleslegem, végre sikerült elkezdenem fogyni, még 15 kiló van hátra. Főleg azért sem szeretnék hízni, mert nyáron lesz az esküvőm. Nem kezdtem még el szedni emiatt.


Ha esetleg észlelem, hogy nem megy a fogyás vagy hízok, mit tudnék tenni ellene?


Scippa 10 mg.


nov. 12. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Nem a gyógyszertől hízol, hanem attól, hogy a megnövekedett étvágyat evéssel csillapítod. Dietetikushoz fordulj, ő segít összeállítani egy ideális étrendet (jó minőségű fehérjék, kevés zsiradék, az is főleg növényi, sovány húsok és tejtermékek, hüvelyesek, zöldségek változatosan elkészítve, jó minőségű gabonafélék, lassan felszívódó szénhidrátok stb.) + mozgás (bármi).
nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Scippa nem az a gyógyszer, amitől híznak a betegek. De tény, hogy az étvágyadat kell kordában tartani.
nov. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!