Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék bejelentkezni...

Hogy tudnék bejelentkezni SZTK pszichiáterhez, ha nem veszik fel a telefont?

Figyelt kérdés
Napok óta próbálkozom, lassan egy hete. Első alkalomra szeretnék bejelentkezni. Nem veszik fel. Személyesen meg nem adnak időpontot, azt mondják, telefonáljak be. Csak én meg egyre rosszabbul vagyok és így is minimum 2 hónap múlva lesz időpont már ha felveszik... Bp IX. kerület amúgy.
nov. 13. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
E-mailben probáltad már?
nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd fel az igazgatóságot, hogy nem veszik fel és legyenek szívesek ezen változtatni, mert ez nem állapot, ha egyszer az van erre a célra megadva.
nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2


velkam tu hangeri. Az igazgato meg foorvos refluxsavval bofogi fel a tiramisut mikozben csong a telo.


Ez nem nyugat, hogy ennek kovetkezmenye lesz. Pont ellenkezoleg. Nem hogy az igazgato nem veszi fel o se maga, de lesz*rja hogy ott nem veszik fel ugy, hogy tud rola es lehet mar ment valaki szemelyesen panaszkodni.


En is hivtam mar oket. Honlapon ki van irva reggel 9 tol 10 ig lehet kerni idopontot. Hivtam 10 vagy 5 percenkent, valtozo volt. Nem vettek fel. Tobb napon probalkoztam. Emailt meg nem is ismerik, marmint a munkahelyit.

nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Amúgy most megnevettettél ezzel az első mondatoddal, hát igen, ja, de hát most mást nem tud csinálni. Egyébként egyik ismerősöm ezt megtette egyik SZTK-ban és utána fel is vették, mint a kisangyal. Ennek kell valami következménye legyen, hiszen ha az van megadva, akkor azt fel kell venniük, de hát nem tudom az milyen hely, kik dolgoznak ott, akkor lehet idiot ott mindenki, nem tudom.
nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!