Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is nehezen talál állást?...

Más is nehezen talál állást? Más is pánikol és fél a jövőjére nézve? Más is érzi ezt a rettentő rossz közhangulatot?

Figyelt kérdés

Több éve nincs állásom csak feketén időszakos. A szüleim tartanak el, meg a nagyszülő.


Próbálkozom. Minden helyre jelentkezek. Nagy ritkán van állásíjternó ott is szívatnak. De tényleg.


Rettentően pánikolok. Jelentkeztem már ásatásra is, munkásnak. De semmi, ráadásul szakmámba vágna amit ötössel végeztem el.


közel 30 leszek és alig van munkaviszonyom. Depressziós vagyok, egész nap alszom vagy gépezek vagy olvasok. Ízelemileg lelkileg képezem magam. De ezeket sehol nem tudom hasznosítani.


Ismerősök elkoptak mellőlem. Mindenki átnéz rajtam. Láthatatlan vagyok, jelentéktelen.


Belefáradtam.



nov. 13. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, de nem tudom, milyen közhangulatra gondolsz. Szerintem azért nálad másról is van szó, mint a háború okozta gazdasági recesszió.
nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban hozzájárul az is, hogy az ország melyik részén élsz. Mert ha egy eldugott kis faluban, akkor ott nem is lesz munkalehetőség.

Próbáljál meg városba költözni, mert nagyobb eséllyel fogsz munkát találni.

Az is közrejátszik, hogy milyen szakmád van és mennyi tapasztalatod van benne. Szerintem neked az egyetlen lehetőséged jelenleg az a költözés.

Vannak olyan munkahelyek, ahol szállást tudnak biztosítani .

Én nem érzem aszt hogy nem lenne munka, mert városban élek, Győrben, és itt csak az nem dolgozik aki nem akar.

nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most látom bocs. Interjú, jav *
nov. 13. 12:43
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz lakatos üzemekben. Az van mindenhol, mindenhol keresnek embert és nem igényel semmilyen végzettséget. Ha jó helyet csípsz meg, akkor nem is fizet olyan rosszul, de a semminél bármi jobb.
nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Végzettségtől függ, hogy ki nem talál állást. Ha jó végzettséged van, könnyen találsz munkát, és akkor is, hogyha olyan helyen laksz, ahol sok munka van.


Tehát vagy költözz olyan helyre, ahol van munka, vagy szerezz olyan végzettséget, amivel könnyű elhelyezkedni. Más módszer nem nagyon van - sajnos.

nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Takarítást is próbáltál? Közmunka?
nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os igen!
nov. 14. 11:25
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kőműves mellé bármikor beállhatsz.
nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia csak probálj meg bármit majd válts aközben amikor tudsz. 25/F
nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Tanárnak már kb bárkit fölvesznek. Próbáltad?
nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!