Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem kellek egy nőnek sem miért?

Nem kellek egy nőnek sem miért?

Figyelt kérdés

Egész életemben csak kudarcok voltak,facebook on probáltam rá írni nőkre,de vagy letiltanak vagy nem is válaszolnak. tindert is probáltam de rám se legyintenek. igazából még mindig szűz vagyok ami zavar,és nem járt nekem sosem a jóbol.ezért öngyilkosságon is gondolkoztam,hogy nem lehet családom se párkapcsolatom sem. barátaim sincsenek gyakorlatilag akik voltak ők is sz*rnak a fejemre. nálam sokkal rondább szerencsétlenebb embereknek vannak barátnői nekem miért nem jut semmi??

32/F



nov. 14. 04:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nálam sokkal lúzer eb embereknek van barátnője
nov. 14. 05:10
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha van nekik nőjük, mégsem olyan lúzerok.
nov. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

Párkapcsolatra szert tenni elsősorban 2 dologból áll:

1. Olyasmit mutatni, ami miatt az adott ember kívánatos a másiknak.

Ez egyénenként változik, hogy ki mire ugrik, de mindenkinél javítja a másik esélyét, ha a jelölt:

egészséges, fitt/edzett,

jó a megjelenése (személyes higiénia, jól öltözött),

a személyisége vonzó (a másikhoz passzol, de jellemzően nyitott, vidám, érdeklődő, ha férfi akkor döntésképes, határozott, problémamegoldó),

tudja mit akar az életben és tesz is érte,

tudja, mit akar a másiktól,

biztos (de nem feltétlenül magas) anyagi háttérrel rendelkezik, ha férfi.

2. Tesz az ismerkedésért.

Sokat és jól kell próbálkozni, mindig az adott környezetre (Tinder, Facebook stb. szabva).

Tekintsd át, hogy milyen férfiakat(!, nem pasikat), választanak azok a csajok, akik tetszenek neked, és hogy azokban a férfiakban mi a közös, és hogy abból neked mit kell még kiépítened!

nov. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonymousreview60 ***** válasza:
72%
#1: Azok a "lúzerek" a személyiségükkel és a céltudatosságukkal jutottak előre.
nov. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ezaz hogy már nem is probálkozom,mert mindig ugyanúgy járok
nov. 14. 05:21
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

1. engem kirázna a hideg, ha egy pasi Facebookon írogatna nekem. Rögtön tiltanám azt el is felejteném. Tinder meg szarra se jó


2. Menj el terápiára. Elég egyértelműen itt sok más baj van. Ha nincsenek barátaid, akkor miből gondolod, hogy egy nőnek kellenél? Párkapcsolatnak az a lényege, hogy valamit adj a másik életébe, ami neki nincs amúgy egyedül. Te láthatóan jó nagy lelki/mentális extrával érkeznél, és nem hiszem, hogy tudsz annyit adni jelenleg, hogy ezt ellensúlyozd. Szedd össze magad, dolgozz magadon mind kívülről mind belülről és akkor tudsz párkapcsolatot kialakítani. De először is egyáltalán egy baráti társaság kellene, mert gép mögött ülve nem fog beesni az ablakon a jövőbeli feleséged.

nov. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
beteg vagyok,paranoid skizofrén, mondjuk ha rám néznek az utcán fel sem tűnik rajtam,szedek gyógyszert is.nincs rá írva a homlokomra hogy beteg lennék.
nov. 14. 05:33
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem biztos, hogy nem veszik észre, hogy gond van veled. Rengeteg a diszfunkcionális család, aki ilyenben nőtt fel, az a legapróbb gyanús dolog is feltűnhet, ami hasonlít a rossz közegre, amit a családjában már átélt, és kerüli az ilyet.
nov. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
A nők többsége valahogy ösztönösen kiszűri a problémás, kevésbé eletrevaló pasikat és kerüli velük a kapcsolatot. Neked lehetne barátnőd, de nem jó helyen, nem jó időben keresgélsz, és a "célcsoportot" sem jól választod meg. Hozzád jobban illő lányokkal kezdj. Egy férfiak körében sikeres extrovertált nő nem fog szóba állni veled.
nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Miért legyen csúnya barátnőm?
nov. 14. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!