Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem kellek egy nőnek se,...

Róbert dávid kérdése:

Nem kellek egy nőnek se, elvagyok keseredve és magányos vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elkeserít a tudat hogy még sosem volt barátnőm,nincs szerencsém egy nyomorultnak érzem magam,akinek soha semmi nem jön össze,talán még a halál is jobb választás lenne.Nem vagyok csúnya,foglalkozom magammal ugyahogy,bár néha kicsit elhanyagolom magam. Van munkám,rehab munka takarítok egy szórakozóhelyen 4-5 órába.szorongós típus vagyok , kicsit zárkózott,de lehet velem beszélgetni.Szedek gyógyszereket mert muszály rivotril,sertralin,amitrex,ketilept. 50% az egészségkárosodásom, nem tudom azóta mi változott, jövőre megyek felülvizsgálatra. Facebook on , nemigazán megy a csajokkal a beszélgetés,élőbe valamivel jobban. Probáltam a társkeresőket szart se érnek.Esetleg egy prostin gondolkoztam az lehet jót tenne nekem. Paranoid skizofréniával,kényszerbetegséggel diagnosztizálnak. 27/F
2018. nov. 28. 19:18
 1/1 anonim válasza:
A betegségedtől félnek. Szerintem segítőcsoportokban kellene próbálkoznod.
2018. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!