Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dühkezelő tréning milyen...

Dühkezelő tréning milyen formában van? Hova érdemes menni?

Figyelt kérdés

Óriási düh és harag van bennem. Képtelen vagyok bármi hasznos alkotó tevékenységet végezni emiatt. Évek mentek el pocsékba a haragom miatt. Semmit sem tudok fejlődni sem emberileg, sem egzisztenciálisan.


Pszichológusnál, pszichiáternél régen voltam, többnél is, de nem igazán segítettetek, még a gyógyszerek sem, pedig nagyon pozitívan álltam hozzájuk.


Van valamilyen csoportos foglalkozás esetleg?


Jelen pillanatban sajnos 20-30 ezer forintom nincs hetente egy pszichoterápiára.


Bármilyen segítő ötletet megköszönök.


31/F


nov. 15. 13:29
 1/3 A kérdező kommentje:

A haragom legfőbb oka pedig az, hogy egy elég jómódú megyében és városban élek. A körülöttem lévő fiatalok mindent megkaptak a szüleiktől, a legtöbb már saját lakásban él.


Az én szüleim soha nem támogattak ezen a téren. Nem vesznek komolyan, azt mondják felneveltek tisztességesen, tanítattak (ők sem kaptak semmit a szüleiktől....), most is adnak erre-arra ha kell, de a lakás ügy még egész húszas éveimben is tabu volt, erre egy gyönyörű párkapcsolatom is ráment, mert nem segítettek, pedig akkor tudtak volna.


Naponta látom és hallom, hogy másoknak mennyire könnyű az élet, nekem pedig kilátástalan egy ingatlan.


Olyan mértékű a haragom, hogy már a fizikális tünetek tárháza jelenik meg folyamatosan rajtam.

nov. 15. 13:29
 2/3 anonim ***** válasza:
nyirihelga.hu
nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küzdősport.
nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!