Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van más is aki a szülei előtt...

Van más is aki a szülei előtt akar elmenni?

Figyelt kérdés
Nem öregek a szüleim, hogy ezen gondolkozzak, de ha elveszítem őket akkor senkim nem lesz, egyedül leszek a világban. És már semminek sem lenne értelme.

nov. 16. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon félreérthető a kérdésed, azt ugye tudod?
nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért?
nov. 16. 22:00
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem öngyilkos szandekaim vannak, szóval nem így értem.
nov. 16. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem, nem erről van szó. Hanem az "elmenni" szóval :)


Amúgy hány éves vagy? Miért leszel egyedül?

nov. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elmenni=meghalni. Gondolom úgyse úgy lesz ahogy én akarom, de az a vágyam, hogy előbb "menjek" mint ők.

És azért lennék egyedül, ha nem így történne, mivel nekem csak ők vannak.

nov. 16. 22:18
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem keresel egy társat? Egyszer sajnos mindenkinek meg kell halnia.
nov. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezen már én is gondolkodtam. 😢
nov. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Tars, barat, ismerosok, emberek, akikkel orom talalkozni. Akkor is, ha tobbet nem latod, de mindig talalni embereket, akik miatt erdemes elni.
nov. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha te halnál meg előbb mint ők, gondold el, az mennyire összetörné őket, hogy elvesztették a gyereküket.
nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Kohlieser írt egy nekem igen érdekes könyvet (Túszok a tárgyalóasztalnál a címe). Ott azt fejtegeti, hogy az egész életünk abból áll, hogy találunk valami biztos alapot, ami egy darabig támaszték számunkra, aztán ezt elveszítjük, jó esetben elgyászoljuk, majd találunk valami új biztos alapot. Ez rád, mindnyájunkra igaz.

A bajod kissé depire hajaz, kéne, hogy kicsit hajszold a jó élményeket, akkor is, ha érdemtelennek érzed magad rá, illetve ha úgy gondolod, hogy ez pénz kérdése. Nem az, sétálni, könyvtárba járni, barátokkal találkozni kevés pénzből is lehet.

nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!