Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Barátnőmnek fáj a hasa,...

Barátnőmnek fáj a hasa, hasmenése van, mégse akar elmenni orvoshoz, gasztroenterologushoz, hogyan hassak rá?

Figyelt kérdés

Utóbbi napokban renszeresen panaszai vannak az én kis páromnak, rendszeresen görcsöl a hasa, felpuffad, sokat szellent, hasmenése van. Jabasoltam neki már többször hogy el kéne menni szakemberhez mert valószínű allergiás valamire de irtózik az orvosoktól és nem akar. Hogyan hassak rá szerintetek?


Mar az együttlétjeinkre is kihat, mert random rájönnek ezek a panaszok ha szerelmeskedni akarunk. És amúgy nem eszik sokat meg össze-vissza egyaltalán.



2021. okt. 23. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak pár napja van ez, akkor inkább valami vírus lehet. Most van egy ilyen járvány(én is elkaptam, olyan fájdalmaim voltak a napi 10. wc-zésnél már hogy azt hittem meghalok). Lehet rajta nem ennyire durván jön ki, de ha eddig semmi ilyen panasza nem volt, akkor nem hiszem, hogy ételintolerancia lenne, de a háziorvost fel kéne hívni.
2021. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy vagy megy dokihoz vagy megy a háztól.
2021. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!