Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Frontin kedély javító,...

A Frontin kedély javító, nyugtató, vagy antidepresszáns?

Figyelt kérdés
nov. 17. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Feszültségoldó, nyugtató. Nem antidepresszáns.
nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Sosem tudom, mi a különbség.
nov. 17. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

A frontin nyugtató.

Az antidepresszánst hetekig/hónapokig kell szedni,hogy hasson és leginkább depresszióra és tartós szorongásra adják.

nov. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha, akkor azt is meg kell beszélnem a dokimmal,hogy írjon fel.
nov. 17. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Az antidepresszánsok a szerotonin receptorokra hatnak, a nyugtatók pedig a GABA szintet növelik. Antidepresszánst lehet hosszútávon szedni tolerancia kialakulása nélkül (tehát nem kell belőle egyre több a kívánt hatás eléréséhez), míg a nyugtató adagján tipikusan állandóan emelni kell. Az antidepresszáns hirtelen abbahagyása is brutális tüneteket okoz, de ez a nyugatóknál még rosszabb/tovább tart.
nov. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szedtem már mindkét félét. Az antidepresszáns elhagyása durvább volt nekem, mint a kedély javítóé.
nov. 17. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az antidepresszáns= kedélyjavító tehát miről volt rosszabb lejönni?
nov. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy kinek nem tetszenek a válaszok, de megismétlem. A Frontin szorongáscsökkentő-feszültségoldó, nyugtató. Nem antidepresszáns, azaz kedélyjavító.
nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőlködj utolsó válaszoló vannak ilyen emberek. Barátnőm se hajlandó elhinni,hogy a frontin nem antidepi és mindig én vagyok a hülye,ha megmondom,hogy az csak nyugtató,de hát neki az anyja antidepresszánsként szedi🙄
nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!