Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek lehetnek Frontin elvonási...

Ezek lehetnek Frontin elvonási tünetek?

Figyelt kérdés
Kb három hónapja szedek antidepresszánst és Frontint. Az antidepresszánsom dózisával elég sok variálás volt, de most érzem úgy, hogy beállt normálisan, és szinte teljesen megszűnt a szorongásom, és nagyon örültem neki. Előtte 3x0,25 Frontint szedtem egy nap, vagy talán kicsit többet, de mikor jó lett az antidepresszánsom, úgy döntöttem, hogy elhagyom. Csak azzal nem számoltam, hogy lehet ez így túl drasztikus volt, mert volt olyan nap, amikor egyet se vettem be vagy max 1-et. Az elején nem tűnt fel, de az ötödik napra visszatért a szorongásom, és nem értettem, hogy akkor most megint az antidepresszánsom nem jó? Illetve ingerlékeny is lettem, meg izomrángásaim lettek. Ez lehet, hogy inkább a Frontin elhagyása miatt van?

2022. ápr. 15. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Lassabban hagyd el. Heti 0,25 mg-osával.
2022. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen antidepit kapsz? Mennyit?
2022. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kicsi mennyiség. Mástól is lehet.
2022. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Én azt javasolnám, hogy vedd vissza, csak ne 3x 0,25-öt, hanem 3x 0,25 felét és aztán onnan csökkentsd nagyon lassan, fokozatosan. (A 0,25-öst könnyű felezni a felezővonal mentén.)
2022. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is 4-5 nap után lett megvonási tünetem. Nem az elsò 1-2 napban.
2022. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért hagyod el, rexetin maradhatna.
2022. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Balogh Zsozsó ***** válasza:
Sokkal lassabban. Felezve, majd negyedelve
2022. ápr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az antidepi 2-4 hét után hat.
2022. ápr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!