Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerülhet elválni az asszonyt...

Zoltán9 kérdése:

Sikerülhet elválni az asszonytól úgy hogy ne legyen komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Öngyilkossággal fenyegetőzik,nem leli semmibe az örömet,engem is kiakaszt,betegség is elért már miatta annyira kiakaszt,szóval szeretnék válni mindenképp,és mással boldogabb élet mivel vele keptelenseg boldogan élni, pszichológushoz fogom vinni remélem majd segít rajta

nov. 19. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Pláne, ha te viszed pszichológushoz. Inkább a barátaival hozd össze, mosogass el, de nem helyette, hanem mert te is ott laksz...
nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, te vagy az, akinek nyűg a rákos felesége mellett lenni? Szerintem is jobban járna a párod, ha nem keserítenéd tovább az amúgy sem könnyű életét.
nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogy rákos,csak elég lusta,minden pénzt elszór,nincsenek céljai semmit se akar,én szorgalmas vagyok sütők,főzök takarítók de ő más,őt úgy neveltek hogy az anyja mindent megcsinált helyette,mert háztartási beli volt ő meg csak feküdt,meg beadott 20-30 ezret és többi pénzt mind elszórta,nem így kellett volna nevelni,saját maga mondta jó lenne ha le lenne szedalva pár napig aztán csak aludhatna akkor semmit se kellene csinálni,meg gyerekekkel is üvölt családvédelmi jár hozzánk miatta,meg azt mondta semmi se kellet volna neki se férj se gyerek el lettvolna anyja nyakán,mert ott ugye főzött,mosott rá anyja,szóval ennyi,nekem lett tőle fizikai betegségem mert ilyen,aztán jöhetnek a kommentek hogy ilyen nincs biztos én vagyok a szar ember,hát nem vagyok az én beosztom a pénzt,inni sem iszom normális vagyok aki nyugodt életet szeretne!!
nov. 19. 09:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Költözzön akkor haza aztán maradjon szülei nyakán kinlodjanak vele ők
nov. 19. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehát, akkor ugyanazt akarjátok. Ő az anyja nyakán akar élni, te meg, hogy éljen az anyjánál.

Hol itt a probléma? Max.anyukánál lesz, inkább őt vidd pszichológushoz 😁

nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért ez nem olyan egyszerű gyerek már megszokta itt,szereti az óvodát is,itt van a házunk is,van még egy kisebb gyerek is emiatt még otthon van az asszony szóval inkább én költözöm haza,ő meg maradjon a házban,ki se kell fizetnie csak legyunk már kulon
nov. 19. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ja, értem. Szóval inkább te akarsz megszabadulni az asszony mellett a gyerekektől is. Szép. Bocs, de ha a nő annyira lusta, nem csinál semmit, elszórja a pénzt+ ha öngyilkossággal fenyegetőzik, valószínűleg mentális beteg is, minimum depressziós, hogy látná el a gyerekeit???

Most vagy kamuzol, vagy utálod a gyerekeid.

#5

nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy a gyerekektől meg akarok szabadulni,imádom őket,de ha egyszerűen képtelenség együtt élni a párommal akkor mit csináljon az ember? Fiamat szívesen magamhoz is venném.Annyira nehezen bírom vele,képtelen vagyok már arra hogy egy életet vele le éljek,pszihiátriára kerülnek😭😭Aztán lehet mondani hogy milyen ember vagyok még sajnaltatom magam
nov. 19. 17:39
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Most írtam az előbb. Ti maradtok a házban, az asszony meg megy az anyjához, ahogy ő is akarta, meg te is szeretnéd. Csak az nem tetszik neked, hogy akkor a nyakadon maradnának a gyerekek. Igen, sajnáltatod magad, mivel azt lesz@rod, mi lesz a gyerekeiddel, csak magaddal foglalkozol.

#7

nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi az hogy a nyakamon maradnának nekem ők a legfontosabbak te barom állat,mindig hozzám fognak tartozni. Hús a hisombol vér a verembol
nov. 19. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!