Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sikerülhet megváltoztatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet megváltoztatni egy nem házasságpárti férfi véleményét?

Figyelt kérdés
Sikerült már valamelyikőtöknek megváltoztatni ez ügyben a párjának a véleményét és végül mégis összeházasodtatok?
2017. febr. 22. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod, hogy miért nem akar házasodni, akkor tudod, hogy tudsz e változtatni vagy ezzel együtt élni.

30/f

2017. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudok hogy számára ez csak egy papírt jelent.
2017. febr. 22. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az. Egy papír ami összetepheto. De ha neked örömet okoz és szeretné hogy örülj egy zöld lapnak akkor valószínűleg megkapod, te örülsz a papírnak o meg örül hogy te örülsz.
2017. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig nyúzod vele, akkor előbb-utóbb beadhatja a derekát. De vajon mennyire jó egy kikényszerített házasság...?
2017. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem! 43 éves a párom. Próbáltam többször. Most meg már én nem akarnám. Ha ez lett volna az álmom tuti elhagyom.

Ha ez ennyire fontos neked keress olyat aki házasságpárti.

2017. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, a véleményemet - miszerint az esküvő felesleges - SOHA, de ha a párom azt akarná, valszeg simán belemennék egy 2 tanús esküvőbe... így 20 év után már nem látok benne különösebb kockázatot, most már tudom róla, hogy sem nem konzervatív, sem nem ősanya... és 99,99%, hogy egy házassági papírtól se lesz egyik se, ha eddig nem tört elő belőle ilyesmi...:)))

Egy aránylag friss kapcsolatban viszont alappal gondolnám, hogy egy kifejezetten esküvőben hajtó nő vagy már akkor fontosabbnak tartja a még nem is létező gyereket nálam - természetesen lapát - vagy valójában erősen konzervatív - amely kapcsolat mindkettőnknek csak szenvedés lenne, tehát szintén lapát. Ha már meggyőződtem ezeknek az ellenkezőjéről, onnantól csak tök felesleges szerintem, de nem súlyos elvi kérdés már.

2017. febr. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, de minek?
2017. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha sikerül, annak sincs semmi értelme, mert csak rátukmálod magad. Tuti válás lenne a vége.


Egyébként nem. Nem volt erre szükségem, mert az én férjem házasságpárti volt mindig, és már a kapcsolatunk elejétől feleségül akart venni. De nem is akartam volna megváltoztatni valakit aki nem akar házasodni. Értelmetlen lenne. Ha az elején kiderül akkor össze sem jöttem volna vele, ha később, akkor egyszerűen tudomásul vettem volna, hogy nem passzolunk egymáshoz és lelépek.


Az exem is megkért annak idején, de utána részben azért sem maradtam vele, mert a házasságról teljesen más elképzeléseink voltak. Ő 10 évet akart volna várni legalább, én a felét sem vártam volna házasságra, illetve előbb akart volna gyereket, mint házasodni. Ebbe sem mentem volna bele soha, hogy házasságon kívül szüljek. Szóval ezért, és még sok más ok miatt szakítottam.

2017. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére másképp áll a dolgokhoz, pedig nem szoktam ezzel fárasztani. :D Egyszer elmondtam neki a véleményemet erről mikor szóba került, hogy nekem a házasság igenis fontos, engem így neveltek stb. Azóta soha nem hoztam fel témába, mindig ő szokta mondani. :) Úgyhogy igen ha valaki szereti a másikat, akkor megváltozik ez ügyben a véleménye.
2017. aug. 13. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
"Úgyhogy igen ha valaki szereti a másikat, akkor megváltozik ez ügyben a véleménye." - Kérdező, akkor ezzel azt mondod, hogy nem szereted a párod? - hisz láthatóan nem változott meg ez ügyben a véleményed...
2017. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!