Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú lány baratsagban ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány baratsagban ha az egyik többet érez sikerülhet barátnak maradni?

Figyelt kérdés
Lanykent bevallottan neki, de megbeszéltuk hogy barátok maradunk mert jól érezzük magunkat együtt. Viszont nehéz hallgatni hogy más lányokról beszél. Szerintem ez erzeketlenseg és kiábránditó.
2023. okt. 24. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerülhet.
2023. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a picsába. Tudja, hogy szereted őt, ennek ellenére más lányokról beszél. Totál érzéketlen.


Viszont ez nem csak az ő felelőssége. Ha ennek ellenére barátkozol vele, az már a te hibád!

2023. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt benne részem, ugyanezt csinálta velem is az illető, így inkább megszakítottam a kapcsolatot vele minden téren.
2023. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt érzem hogy ez így nem mehet sokáig. Akkor nem csak tulreagalom h az gáz h másokról beszél nekem, valahogy sztem ez tiszteletlensg.
2023. okt. 24. 10:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb semeddig.
2023. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megint rajott valaki, hogy nem letezik ferfi noi baratsag. Csak ido kerdese, hogy mikor bukik ez ki.
2023. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van 6os. :(
2023. okt. 24. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:

"Fiú lány baratsagban ha az egyik többet érez sikerülhet barátnak maradni?"


Amúgy létezik nő és férfi között barátság, de úgy, hogy egyáltalán nem vonzódik az egyik a másikhoz, egymáshoz és nem beszél be magának mindent ami nem a barátságba tartozik bele.

2023. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem oda írni (én hülye:D) a kérdésre a választ.


Nem lehet barátnak megmaradni, mert nem úgy tekintesz rá. Csak fájdalommal jár fölöslegesen.

2023. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!