Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt szabad így?

Ezt szabad így?

Figyelt kérdés
Tehát van itthon omega 3 halolaj kapszulám,szeretném szedni de nemtudom orvos t meg kell róla kérdezni? vagy szedhetem szabadon nyugodtan? napi 2x1 a maximumom amit beszabad venni rávan írva a dobozra.

nov. 22. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
CSINÁLD
nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetnél kulturáltabb is...
nov. 22. 13:56
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
szedd nyugodtan
nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Már kb. 5x tetted fel ezt a kérdést. Nyugodtan szedheted, napi 1 vagy 2 tablettát. Ez egy táplálékkiegészítő, nem kell orvost megkérdezni, azért lehet vény nélkül kapni.
nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az mitől van hogy halízűt büfögök fel időnként? tudom fura de igen
nov. 23. 11:40
 6/10 A kérdező kommentje:
az omega 3 tól?
nov. 23. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert halolajból vonják ki.
nov. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mikor szedjem reggel vagy inkább este? Csak azért mert szedtem tegnap este és bealtatott nagyon,azt írják neten van benne melatonin
nov. 23. 15:15
 9/10 anonim ***** válasza:
4-es és 7-es vagyok: attól, hogy nullára lepontozol még igazam van. Mentálisan beteg vagy, ez nyilvánvaló abból, hogy újra és újra felteszed ugyanazt a kérdést. Vegyél be minden REGGEL 1 kapszulát, téma lezárva.
nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én biztos nem pontoztalak le
nov. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!