Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez betegség lenne?

Ez betegség lenne?

Figyelt kérdés

Alapból nagyon félek a sötétben, ez mindig is így volt. Csak úgy tudok aludni, ha fal felé fordulok és takaró van a fejemen.


Sokszor érzem valaminek a jelenlétét, hogy valamilyen lény vagy démon van a helyiségben. Tudom, hogy nincs ott semmi és nem is lesz, de akkor is oda világítok. Az utcán is félek egyedül menni, főleg sötétedés után. Tudom, hogy ezek mindenki életében ott vannak bizonyos szinten, de szerintem az én esetemben ez már beteges szintet ért el.



nov. 23. 22:51
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenkinek megvannak a saját félelmei. Biztos nem te vagy az egyedüli aki fél a sötétben. Lehet, hogy gyermekkorodban berögzült ez az érzés. Én pl gyerekként 2 hétig nem mertem elaludni a saját szobámban mert egy árnyékot benéztem valaminek (Valójában tényleg csak egy árnyék volt). Szóval lehet, hogy valami ilyesmi megmaradt és az agyad automatikusan reagál ezekkel a gondolatokkal. Persze ez csak saját vélemény, egyáltalán nem biztos, hogy ez áll a háttérben:D
nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Stresszesebb vagy mostanság? A szervezet jelezhet így is.
dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!