Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus,mentálhigéniés...

Pszichológus,mentálhigéniés szakember lenne itt esetleg?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne :( Köszönöm 28/N
nov. 24. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagyok egyik sem, de sokat tapasztaltam az elmült 20 évben, , főleg a skizofrénia, a borderline személyiségzavar és evészavarok terén. Gyógyszerekről is sokat tudok. Mert szedek 22 éve, sokat kipróbáltam, járok 17 éve pszichológushoz, és rengeteg előadást hallgattam meg. Ha tudok szívesen segítek.
nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi Bonny itt szerelemmel házassággal kapcsolatos a probléma :/ nem tudom igy tudnál e vagy valami..
nov. 24. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hű ebben sajnos nem tudok segíteni! ☹️
nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm:)
nov. 24. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy anonim fórum, nyugodtan kiírhatod a kérdést. Szinte biztos, hogy nincs itt ilyen szakember (bárki mondhatja, hogy az). De ha van is, akkor sem fog neked 10 mondat alapján tanácsot adni, max. annyit, hogy menjetek pár- és/vagy egyéni terápiára.
nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!