Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr.blazsek Péter pszchiaterröl...

Dr.blazsek Péter pszchiaterröl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ő hozzá járok 2 honapja én meg vagyok vele elégedve aki esetleg járt hozzá jár mit tapasztalatok?

nov. 26. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.

Olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy ki szereti a disznótorost.

Van, aki mindent szeret belőle, van, aki semmit, hányik a disznótól, megint mások csak egy-két részét szereti.

Ha neked segít, teljesen mindegy, ki mit ír. De ezt remélhetőleg nem olyan sokára meg is tanulod nála és nem kérdezel többet.

nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ilyen hülye választ
nov. 26. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem megfelel, ha hülyének gondolod.
nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
inkább nem kérdezek többet semmit gyakorin sőt letiltom az egész oldalt, teli van idióta emberekkel
nov. 26. 18:52
 5/9 A kérdező kommentje:
ez az oldal az internet pöcegödre,és csak kérdeztem normálisan egy kérdést
nov. 26. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha rosszul érzed magad

Kifejtenéd, hogy miért gondolod hülyének a válaszom?

Egy pszichiáterrel, pszichológussal a kapcsolat senkinél sem ugyanolyan, mégpedig azért mert maguk a páciensek, az emberek különbözőek. Más stílus a nyerő nekik. Van, aki azt szereti, ha irányítják, van, aki inkább a csendes, inkább kérdező, vagy bólogató segítőt szereti. Van, akinek egyenesen megmondják az arcába, hogy mi a rossz, van, aki ad tanácsot, ad gyógyszert. Nem releváns, amit mások írnak másokról.

Mivel leszel előrébb, ha három válasz jön, aki imádta a doktort, sokat segített neki, ha jön három olyan válasz is, hogy ő még rosszabbul lett tőle, nem segített, csak a pénzért csinálja? Komolyan kérdezem, mivel leszel előrébb? Az ilyen kérdések az amúgy is bizonytalan személyiségedet csak még jobban elbizonytalanítják. Még vagy vele elégedve. A pont itt ér véget.

nov. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bekéne már állitani jól a gyógyszerem,paranoid skizofrén beteg vagyok....
nov. 26. 23:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Magánba jársz hozzá, vagy SZTK alapon? Mert nem mindegy.
nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sztk alapon
jan. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!