Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valamilyen személyiség...

Van valamilyen személyiség zavara a srácnak?

Figyelt kérdés

-Nem érti a "nem"-et

-Túlontúl játsza,hogy vallásos(keresztény) közben egyáltalán nem úgy viselkedik

-Sosem konkrét,csak körül irja a dolgokat

-Nem figyel az ember érzéseire ,hanem lehúzza inkább az illetőt (tehát mondok neki valamit ami számomra trauma volt, ő engem hibáztat)

-mindenki hibás ,csak ő nem

-nem tud egyedül lenni egy pillanatra sem,mindig vagy barátokkal van vagy mással

-mindenkinek osztja az észt,és mindenhez hozzá szól,csak az az érv jó,amit ő mond

-azt állitja hogy érti és elfogadja a masik ember szemszögéből a dolgokat,de utána csak beleköt és próbálja a saját igazáról meggyőzni a másikat

-nem lehet vele őszintének lenni,mert akkor ott szúr vissza ahol tud

-ha valami neki fáj ,azt triplán adja vissza

(Egyébként egy 26 éves alacsony sracrol van szó,akivel randizgatok,de nem tudom eldönteni hogy most önbizalom hiányos szimplán vagy valami más is van a háttérben?)

Hozzá teszem engem nem a magassága zavar,hanem a viselkedése.

Adjak neki esélyt,vagy inkább ne?


nov. 26. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod eldönteni, te is híjján vagy az önismeretnek és az önbizalomnak.

Idegenekkel szavaztatni ezt meg... Nem tudom megérteni.

nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha annyira hülye vagy, akkor adj neki esélyt, ha élvezed, hogy állandóan lehúz, sérteget.


Teljesen mindegy, hogy csak iróta vagy van valami baja, épeszü ember nem akarna vele semmiféle kapcsolatot.

nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!